kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-03-2015, 18:05
bambinaska bambinaska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Moje postanowienie niestety legło w gruzach w lutym. Też zaczęłam biegać ruszać się nawet słodycze odłożyłam bardzo ciężko było mi się przestawić, ale niestety nie udało mi się.. Mam chyba za słaby charakter.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-03-2015, 15:30
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Mam podobne postanowienie - chcę bardziej o siebie dbać. Póki co jako tako wychodzi Dwa razy w tygodniu jestem na siłowni. Łykam suplementy z kwasami omega: https://wygrajzdrowie.pl/14-serce . No i w miarę możliwości staram się lepiej odżywiać, ale z tym niestety różnie bywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-07-2015, 16:44
ogarniaczek ogarniaczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Muszę się przyznać, że już nawet nie pamiętam, jakie miałam postanowienia noworoczne. Zwykle w okolicach lutego czy marca człowiek o nich zapomina, a przypominają się w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Zawsze można zaplanować coś całkiem nowego i to wykonać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-01-2017, 08:43
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Szczerze mówiąc jak widzę postanowienia typu nowy rok nowa ja i idę na siłownie, to chce mi się śmiać. Realizujmy postanowienia która dadzą nam na prawdę coś wielkiego np poprawę sytuacji finansowej lub godną emeryturę. Polecam zajrzeć na bloga http://zabezpieczemeryture.bloggg.pl...lnej-ekonomii/ który jest poświęcony kwestiom finansowym w wieku emerytalnym. Dajcie znać jakie jest Wasze zdanie w tym właśnie temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 04-01-2017, 17:41
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Kupić sobie aparat do mierzenia ciśnienia. Nawte już mam wyszukany - diagnosis, jest dostępny w każdej aptece stacjonarnej, a oprócz tego wiecej cwiczyć na dworze by sprawniej funkjonować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-03-2017, 10:47
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

W tym roku udało mi się wytrzymać najdłużej bo cały czas ćwiczę i dbam o siebie. Co prawda musiałam zrezygnować z ćwiczeń w siłowni ze względu na brak czasu i długą drogę dojazdu na siłownie ale w zamian za to zamówiłam rowerek treningowy do domu ze strony https://www.omega-fitness.pl/rowerki...e-cat-290.html i każdego dnia korzystam z niego około godziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-04-2017, 10:38
marysiek marysiek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 7
Domyślnie

u mnie niestety kiepściuchno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 08-04-2017, 10:40
cordeve cordeve is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 3
Domyślnie

Ze swoich postanowień, spisanych uroczyście i uczczonych szampanem, wycofujemy się zwykle w ciągu pierwszego miesiąca nowego roku. Nieliczni próbują jeszcze 2–3 tygodnie dłużej, ale absolutna większość już dawno dała sobie spokój i kiedy kończył się karnawał, uznawała po prostu, że znów się nie udało.

Dzieje się tak, ponieważ postanowienia podejmujemy właśnie w takiej specjalnej, podniosłej i pełnej emocji chwili. Później jednak zabawa sylwestrowa się kończy, wracamy do szkoły, pracy, codzienności. Emocje gdzieś się ulatniają i dochodzimy do wniosku, że mamy znacznie pilniejsze rzeczy na głowie, niż na swojej liście.

_______________________________
obsługa kadrowa Pruszków

Ostatnio edytowane przez cordeve : 09-04-2017 o 12:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-04-2017, 16:25
Ladye Ladye is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 77
Domyślnie

Ponawiam co miesiąc
__________________
Gdyby Bóg była kobietą, nigdy by nie pozwoliła, żeby się tyło po jedzeniu.
http://terapiarodzinna.com - psychoterapia w nurcie systemowym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 10-04-2017, 09:56
florencjaN florencjaN is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 46
Domyślnie

moim postanowieniem jest rzucić alkoholizm i go realizuje, nawet już zaklepałem sobie miejsce w ośrodku leczenia uzależnień a dokładniej w ośrodku OAZA w miejscowości Choceń. Mam nadzieje, że niedługo będę wolnym człowiekiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.