kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 27-09-2018, 14:13
kamila776 kamila776 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 13
Domyślnie

Ja bardzo chcę wziąć udział w szkoleniu z fotografii, jednak każdy z nich są niezwykle kosztowne. Na razie uczę się samodzielnie i amatorsko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 27-09-2018, 23:49
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Jeżeli będziecie również potrzebowali firmy, która zajmie się kateringiem przy organizowanych szkoleniach na terenie trójmiasta to ze swojej strony zdecydowanie polecam sprawdzić Banglob http://banglob.pl/ którzy zadbają o każdy aspekt przygotowania również jeżeli tak jak wspominasz chodzi tutaj o naprawdę duże imprezy. Mnie z opresji ratowali już nie raz, także za to śmiało ich polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 01-10-2018, 13:25
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Na rynku możesz znaleźć mnóstwo różnego rodzaju szkoleń, kursów czy konferencji. Wszystko zależy od tego w jakiej branży chcesz wystartować lub się rozwinąć. Ja np. od lat działam w nieruchomościach, dlatego szukając szkolenia, sprawdzam plan i zakres materiału jaki będzie mi przekazany. Niedługo wybieram się na konferencję - https://www.biznesowi.pl/konferencje/flex/ gdyż będą na niej bardzo ciekawe wykłady, które prowadzić będą znane ze świata nieruchomości osoby. Nie tylko rozszerzę swoją wiedzę, ale także będę miała okazję poznać wielu ciekawych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 02-10-2018, 08:55
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Ok, a co sądzicie o szkoleniach na suwnice, gdzie są wymagane? Znajomy zmienia pracę i szukamy jakiegoś punktu zaczepienia. Przeglądam wpis http://gdbhp.pl/szkolenia-na-suwnice...ie-na-suwnice/ i chciałabym się dowiedzieć jeszcze czegoś więcej na ten temat. Co mu doradzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 31-10-2018, 12:52
florentyna's Avatar
florentyna florentyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 9
Domyślnie

Optymalnie wybrane sale szkoleniowe też mają znaczenie i to niemałe, by cokolwiek zapamiętać ze szkolenia. Nie wiem, jak wy, ale mnie się o wiele przyjemniej uczy nowych rzeczy, gdy mam odpowiednie warunki do tego. Dlatego ważne, by wybierać pomieszczenia z pełnym wyposażeniem do robienia prezentacji czy omawiania rzeczy za pomocą wykresów, aby uczestnicy nie byli zmuszeni tylko do słuchania, ale też obserwowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 07-11-2018, 13:10
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jeśli chodzi o szkolenia z zarządzania projektami, to niezwykle ciekawie kursy znajdziesz tutaj https://leadership-center.pl/2017/03...ia-projektami/ . Mnie całkowicie przekonuje forma on-line. Są praktyczne, prowadzone przez specjalistów praktyków, personalnie dopasowane do potrzeb. A co ciekawsze zawsze można jeszcze się doszkolić, zbadać temat dogłębniej, bo wiedzę mają ogromną, a sposób prezentacji bardzo łatwo przyswajalny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 12-11-2018, 13:52
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Myślę, że możesz również zwrócić uwagę na propozycje od Firmy Informatycznej Szansa, która przeprowadza szkolenia m.in z obsługi programów Microsoft, bądź zarządzania projektami. Podczas zmiany pracy będą to na pewno dodatkowe atuty, które zauważy pracodawca i też będziesz mogła liczyć na dużą ilość wiedzy i umiejętności które można z nich wyciągnąć. A na koniec oczywiście otrzymasz odpowiedni certyfikat ukończenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 20-11-2018, 19:36
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Postawcie na coaching - http://ccprogres.pl/
To najlepsza placówka w Polsce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 22-11-2018, 16:16
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Ja natomiast ostatnio brałam udział w kursie lifting rzęs w Cosinus Łódź i uważam, że był to bardzo dobry wybór, szczególnie że wcześniej chodziłam do ich szkoły policealnej na kierunku Kosmetyka. Mają bardzo dobre ceny, świetnych instruktorów z wiedzą i umiejętnościami które dopasowane są do najnowszych trendów i do tego prowadzone w miłej atmosferze, dzięki czemu nauka idzie szybciej i wszystko można spokojnie zapamiętać bądź zapisać. Sprawdź, bo myślę że nie pożałujesz a na pewno się nie zawiedziesz!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 05-12-2018, 08:13
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Organizacja tego wszystkiego na własną rękę nie ma większego sensu - tym bardziej jeśli nie macie w tej branży większego doświadczenia. Ja polecam rzucić okiem na taką możliwość jak organizacja szkoleń warszawa. Jest to bardzo duże ułatwienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.