kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-02-2019, 17:47
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie prysznic czy wanna?

mam nadzieję, że mi pomożecie po raz kolejny, a mianowicie urządzamy z mężem łazienkę. Mąż bardzo chce wstawić w łazience kabinę prysznicową. Ja osobiście jestem za wanną, bo mamy małe dziecko i ciężko będzie go wykąpać pod prysznicem. Co myślicie na ten temat? macie może w domu prysznic i małe dziecko, jak sobie radzicie??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-02-2019, 17:51
oliwia13 oliwia13 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 7
Domyślnie

Zerknij sobie na https://www.lazienkaplus.pl/ mają tutaj naprawdę bardzo duzy wybór wanien jak i kabin prysznicowych na pewno coś znajdziesz. Nie mam dzieci, także zbytnio nie mogę Ci doradzić w tym temacie. Jednak jeśli o mnie chodzi to wolę wannę w łazience.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-02-2019, 17:53
milenka121 milenka121 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 3
Domyślnie

Gdybym miała porównać a mam doświadczenie to wygrywa wanna. Kiedyś miałam tylko prysznic, teraz jedno i drugie. Jeśli nie ma możliwości aby ulokować w domu jedno i drugie to wannę można zawsze dostosować i zrobić 2in1, z prysznica nawet z głębokim brodzikiem nigdy nie zrobisz wygodnego kąpieliska dla dzieciaczków a sobie relaksującej kąpieli przy świecach... Frajda jaka dzieciaki mają podczas kąpieli we wannie jest nie do opisania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-02-2019, 09:47
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

No właśnie też zawsze kochałam kąpać się w wannie teraz jednak brakuje mi na to czasu. Stąd pomysł męża na kabinę prysznicową gdyż nie korzystamy z wanny tak często zawsze szybka kąpiel i gotowe.
Myślę nad tym rozwiązaniem 2in1 wanna z prysznicem widziałam dość fajne inspiracje na blogu Lazienka Plus teraz muszę przekonać męża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-02-2019, 09:50
oliwia13 oliwia13 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał XXXdama
No właśnie też zawsze kochałam kąpać się w wannie teraz jednak brakuje mi na to czasu. Stąd pomysł męża na kabinę prysznicową gdyż nie korzystamy z wanny tak często zawsze szybka kąpiel i gotowe.
Myślę nad tym rozwiązaniem 2in1 wanna z prysznicem widziałam dość fajne inspiracje na blogu Lazienka Plus teraz muszę przekonać męża.

Takie wyjście chyba jest najlepsze 2in1.
Też wcześniej miałam w wynajmowanym mieszkaniu coś takiego i fajna opcja naprawdę jeśli nie masz gdzie wstawić wanny i prysznica to postaw na coś takiego. Nie wiem czy patrzyłaś ale w sklepie Lazienka Plus masz dość duży wybór wanien jak i osłonek prysznicowych dobrych marek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-03-2019, 12:06
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

Wybierając wannę do łazienki przede wszystkim bierzemy pod uwagę wymiary i kształt, cenę oraz materiał, z jakiego jest wykonana. Ja do swojej łazienki wybrałam wariant ze sklepu http://www.domino-online.eu/ . Bardzo jestem zadowolona. Jest estetyczna, daje się zabudować, idealnie pasuje do małej łazienki. Koniecznie sobie zajrzyjcie do oferty tego sklepu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-03-2019, 14:37
nikcky nikcky is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-06-2019, 16:31
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Kąpiel w wygodnej wannie to nie tylko zabieg higieniczny, ale przede wszystkim sposób na odprężenie po ciężkim dniu pracy. Gorąca woda, zwłaszcza w połączeniu z naturalnymi olejkami czy solami, łagodzi bóle, wpływa rozkurczowo na mięśnie oraz obniża ciśnienie tętnicze krwi. Aby zadbać o pełnię komfortu warto wyposażyć się w wygodne Zagłówki do wanny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-06-2019, 22:56
Breszka Breszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem każdy z tych wariantów ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-06-2019, 09:13
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Moim zdaniem zdecydowanie lepszym wyborem jest wanna Co bowiem może być lepszego niż długa, odprężająca kąpiel? Teraz producenci oferują naprawdę nowoczesne i stylowe wanny, zobaczcie sobie na przykład ofertę firmy Ravak na stronie https://grupamo.pl/marki-producenta/ravak/. Jestem przekonana, że zrobi na Was wrażenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.