kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 20-03-2015, 11:08
michala88 michala88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

Jakoś szybko się ogarnniam na przerwę i zwykle sobie zjem kanapki wcześniej przygotowane w domu ; )) nie mam długiej aż takiej przerwy ale po prostu no wiecie podoba mi się to, że po prostu na przerwie mogę porozmawiać z koleżanki nie koniecznie z mojego działu a np. z działu finansów a nie tylko z mojego działu HR : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-03-2015, 15:48
martAa martAa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Szybko jem moje kanapeczki i po prostu idę dalej sobie pracować bardzo mocno i intensywnie..W sumie szczerze to ja wam dziewczyny powiem, że jak przerwę mam to nie mogę jakiegoś większego oddechu złapać z tego powodu, że właśnie muszę szybko coś zjeść i dalej wracać do obowiązków bo jak przestanę wykonywać jakieś rzeczy to jest bardzo źle...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-03-2015, 10:48
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Papieros i kawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 24-03-2015, 12:56
xeniaaa xeniaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Takie normalne rzeczy u mnie jakaś herbata (kawy nie lubię i papierosków nie pale) i jeszcze jakieś tam plotki z moimi koleżankami właśnie z pracy i tak mi mijają właśnie przerwy w pracy, które akurat mi się czasem przydają bo jak pracuję parę godzin nad projektem to chce właśnie przerwę sobie zrobić : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 26-03-2015, 10:58
albert7000 albert7000 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Czasem dzwonię do mojego faceta i z nim jakoś przegadam tą przerwę o ile on też ma właśnie przerwę. Jeśli chodzi o mnie to po prostu się to tak przedstawia iż przerwy mam 3 i na każdej zawsze staram się jakoś po prostu dobrze spędzić czasu : DD jeśli chodzi o mnie to po prostu wolę przerwy jak samą pracę w firmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 31-03-2015, 14:08
loviczka loviczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie

Tradycyjnie szybko sobie śniadanko 2 jem, jakaś kawka czy też herbatka i po prostu tak jakoś mi ten czas po prostu mija szybciej na tej przerwie..Zdecydowanie powinno być na odwrót i po prostu przerwa powinna być akurat dłuższa od tej normalnej pracy by była jakaś sprawiedliwość nie uważacie właśnie tak?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 01-04-2015, 08:46
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Oprócz posiłków mamy taki pokój zabaw gdzie jest ping pong, bilard, konsola i dwa lapki z dostępem do internetu. A wszystko dzięki temu że nasz pracodawca przeczytał co nie co o motywacji w pracy http://www.edenred.pl/pl/lojalnosc-i...nie-w-biznesie Czy u Was jest podobnie ? czy może nie macie co na to liczyć ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 06-04-2015, 13:00
wirginia77 wirginia77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Nie coś Ty u mnie nie ma takich żadnych rozrywek niestety i po prostu jest wtedy jakoś tak różnie..Mamy ogólnie mało miejsca i niestety przerwy też są dość takie krótkie i zdecydowanie wtedy no nie wiem trzeba jakoś tak po prostu szybko zjeść swoje 2 śniadanie, trochę rozmowy i później trzeba znowu do pracy wracać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 08-04-2015, 11:17
malyna malyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

W przerwach to idę się posilić jakoś i zjeść 2 śniadanie nic więcej nie jem bo jakoś nic mi nie smakuję wtedy jak jakiś batonik czy też inna też rzecz..Jeśli jeszcze chodzi o to co robię na takiej przerwie w której samej sobie ustalam początek i koniec to jakoś tak po prostu czytam sobie jakąś książkę czy rozwiązuję krzyżówkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 09-04-2015, 15:22
Meegaane Meegaane is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Jem 2 śniadanie i nic więcej w sumie nie robię : ) no może jeszcze jakaś taka krótka rozmowa akurat z moimi no wiecie koleżankami i też zapomniałam wspomnieć, że czasem sobie zjemy zawsze jakieś po prostu ciacho przez nas przyrządzone czy po prostu też zawsze siękawki napijemy i super dobrze jest hihi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.