kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 03-03-2022, 17:30
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 257
Domyślnie

Jeśli chodzi o akcesoria dla motocyklistów, to uważam, że #TYLKOjazda z MotoTour. Oni mają nowoczesny sprzęt, np. kask HJC i90, który jest przeznaczony dla osób noszących na co dzień okulary. Ma zaawansowany system wentylacji, więc okulary się nie zaparują. Można do niego łatwo zamontować system komunikowania się.

Ostatnio edytowane przez rozalka99 : 03-03-2022 o 19:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 09-03-2022, 12:50
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Najwygodniej kupować w Sklepie Motocyklowym Motocyklistka, uważam, że tutaj mają wszystko, co może być tylko potrzebne, teraz lub w przyszłości. Sklep ma na przykład kufry motocyklowe https://motocyklistka.com.pl/kategor...y-motocyklowe/ w atrakcyjnych cenach, w sam raz dziś widziałam kilka ciekawych promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 06-04-2022, 20:58
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Dla mnie najważniejsze było kupno odpowiedniej odzieży. Strój na motocykl nie może być przypadkowy, żeby móc cieszyć się świetną jazdą. Osobiście nie mogę się już doczekać pierwszej w tym roku przejażdżki. A Wy? Jeździliście już czy dopiero się przymierzacie?
__________________
https://www.websitestyle.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 06-04-2022, 21:36
Mariusz19 Mariusz19 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 1
Domyślnie

Też właśnie szukam sklepu w którym zaopatrzę się w kask motocyklowy.
__________________
Kontrola Jakości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 07-04-2022, 20:45
Quan Quan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 4
Domyślnie

Świetne akcesoria na motocykl znajdziecie tutaj https://www.atm-motocykle.pl/pol_m_K...KLOWE-100.html - odzież, kaski motocyklowe, obuwie, okulary, gogle i wiele innych produktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-04-2022, 23:34
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Nie podam ci namiarów na sklep z akcesoriami ale na pewno przyda się ta strona http://easca.pl/ gdzie masz masę artykułów czy porad dotyczących jednośladów i akcesoriów do nich. Na pewno się przydadzą i ułatwią wybór oraz oszczędzą czasu potrzebnego na zebranie informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 27-04-2022, 20:44
Krzysztof83 Mężczyzna Krzysztof83 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 1
Domyślnie

Ja mam już swój sklep motocyklowy w którym udało Mi się zakupić swój kask marki HJC oraz kombinezon Alpinestars
__________________
akcesoria motocyklowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 03-05-2022, 08:14
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Bardzo dobry wybór. Z tego co widziałam do HJC robi zarówno modele męskie, jak i kaski motocyklowe damskie. Pod tym linkiem na przykład są dostępne. Wielu motocyklistów stawia na markowe produkty. I to dobrze, bo jeśli chodzi o akcesoria motocyklowe to nie ma co oszczędzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 05-05-2022, 19:16
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

A kojarzycie sklep akcesoriamotocyklowe.pl? Bo właśnie tam jesteście w stanie zakupić do swojego motocyklu najistotniejsze rzeczy. Niezależnie czy interesują was kaski, produkty ochronne na silnik, czy buty motocyklowe - jest tam z czego wybierać...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 05-05-2022, 21:25
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 194
Domyślnie

Na pewno obowiązkowo musisz zainwestować w porządne kaski na motocykle. Dzięki niemu zapewnisz sobie i osobom, które będę z Tobą jeździć bezpieczeństwo. Oczywiście warto też rozejrzeć się za innymi akcesoriami na motocykl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.