kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-07-2020, 11:42
BasiaLew BasiaLew is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 46
Domyślnie Problem z libido

Witam.

Nie ukrywam, że ten temat jest dosyć krępujący. Uznałam jednak, że może któraś z was mi pomoże. Czy polecacie jakieś środki na libido sklep internetowy? Wiem, że ten temat dotyczy zazwyczaj mężczyzn, ale czytałam, że kobiety też z tym się borykają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-08-2020, 20:38
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

niby dlaczego spadek libido ma tyczyc tylko mezczyzn? to wlasnie kobiety czesto maja z tym problem bo maja miesiaczke, zachodza w ciaze, karmia piersia, potem po ciazy tez hormony szaleja itd.. sama mialam ten problem dlatego zaczelam brac ovarin by hormony wyregulowac.. libido wrocilo do normy a ja stanelam na nogi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-12-2020, 09:52
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

W przypadku kobiet na pewno możesz wypróbować jakieś żele stymulujące. Nie kosztują dużo, a często potrafią naprawdę sporo zmienić w pożyciu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-01-2022, 09:54
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Ja lubię erotyczne stroje tego typu https://lovita.pl/collections/zmyslowe-sukienki wolę to niż jakieś gadżety. Ale wiadomo, wszystko jest dla ludzi! Ale warto na pewno korzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-01-2022, 15:46
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Libido może obniżać antykoncepcja. Jeśli na tabletkach zauważa się widoczny spadek ochoty na sex to warto się wybrać do ginekologa i pomyśleć o zmianie. Ja mam teraz drovelis i na nich moje libido jest na odpowiednim poziomie. To są tabletki nowej generacji, nie wpływają na każdy organ ciała tylko działają tam gdzie potrzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-03-2022, 09:16
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

A seksowna bielizna nie pomaga? Na przyklad wiesz, taka odważniejsza https://lovita.pl/collections/bodystocking Wydaje mi się, że to super pomysł żeby sprobowac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-05-2022, 12:04
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Mój mąż odkąd zaczął ćwiczyć, dodatkowo brać trena v, czyli suplement diety wzmacniający organizm. Zmieniła się jego sylwetka, a dodatkowo jego pewność siebie i problem się zakończył.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-06-2022, 14:01
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Wiecie co drogie panie to ja chcę Was zapytać odnośnie tego jak sobie radzicie ze zwiększaniem ochoty na stosunek? Szukałam trochę informacji na ten temat i znalazłam sklep http://świat-viamea.pl/opinie.php w którym dostępny jest środek na zwiększenie potencji u kobiet. Myślicie, że może być skuteczny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-06-2022, 16:13
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 419
Domyślnie

Czasami problem z libido wynika miedzy innymi z monotonii, z rutyny... u nas tak chyba jest i sie wlasnie zastanawiam jak to zmienic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-06-2022, 20:57
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

Oj rutyna to zabojca zwiazkow, jesli sie pojawia, to warto cos z tym robic dopoki jest czas pozniej moze byc juz za pozno.. a moze zacznijcie spelniac jakies swoje fantazje czy cos? moze jakies zabawki erotyczne?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.