kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-03-2021, 13:29
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie Wolny czas

Cześć, od kilku lat uczęszczam na zajęcia fitness Sosnowiec, jednak potrzebuje czegoś nowego. Zaczęłam zastanawiać się nad zumba Sosnowiec, jednak niewiele moich znajomych uczęszcza na takie zajęcia, może wy, powiecie mi czy warto i podzielicie się swoimi wrażeniami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-03-2021, 15:33
dach.maddison dach.maddison is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3
Domyślnie

Przyznam, że mam go bardzo mało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-04-2021, 08:40
rometlove rometlove is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Tarnów
Posty: 6
Domyślnie

Ja chodziłam za zumbę przez kilka miesięcy w roku 2016, ale w końcu zapragnęłam wyjść z zamknięcia. Zaczęłyśmy jeździć z koleżanką na rowerach i zakochałam się. Fajnie jest zrobić coś na zewnątrz, a poza tym kupno roweru to jeden wydatek na długi czas i nie trzeba wydawać aż tyle na zajęcia. Chociaż jak się zacznie kupować akcesoria, to też się robi drogo. A tu bielizna rowerowa, a tu nowe gogle i tak się tworzą się koszty. Ale jak się chce, to można jeździć naprawdę tanio. Także teraz nie wróciłabym na zajęcia na salę, bo po prostu lubię ćwiczyć na zewnątrz. Serdecznie Wam polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-04-2021, 14:45
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Bardzo fajnie jest posiedzieć w ogrodzie, umie w nim niema za wiele do zrobienia poza koszeniem trawnika co jakiś czas. Ale bardzo lubię sobie w im posiedzieć z dobrą książką w ręce jak np. https://www.taniaksiazka.pl/bez-powr...p-1507399.html i poczytać korzystając z podwójnego relaksu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-04-2021, 16:14
reyes08's Avatar
reyes08 reyes08 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 3
Domyślnie

Bardzo chciałabym posiadać go odrobinkę więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-04-2021, 17:44
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Jeśli lubisz czytać książki, to myślę, że "Biały Jaguar" Arkadego Fiedlera będzie super opcja na wieczór. O tej książce jest także mowa w filmiku https://fb.watch/4f7F6SUBCH/ zajrzyjcie, a na pewno wam się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-05-2021, 17:06
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

A ja w wolnym czasie to lubię poczytać sobie książki w szczególności, jak są naprawdę jakieś ciekawe, mają w sobie akcję, romans etc. Ja ostatnio znalazłam stronę https://lubimyczytac.pl/ksiazki na której właśnie planuje zamówić kilka nowych pozycji. Już nie mogę się doczekać zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-05-2021, 15:36
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Ja to lubię sobie w wolnym czasie pojeździć i dlatego wydaje mi się, że takie https://www.isport.pl/serwis-rowerowy-krakow/ sklepy będą dla mnie. A w zasadzie to sklep i serwis rowerowy jednocześnie. Nie mogę być pewna sprzętów, jakie mam na co dzień, ale liczę, że w końcu uda mi się po prostu jakoś to wszystko ogarnąć. Wiecie, że uda mi się dobrze poszosować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-05-2021, 10:01
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na sklep Valetta, u których można liczyć na szereg propozycji jeżeli chodzi o wersję damską nocną, na co dzień, jak i stroje kąpielowe. Mam nadzieję, że też sobie coś sprawdzicie, bo szczególnie body koronkowe z ich oferty przypadły mi do gustu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-05-2021, 20:25
lavern10's Avatar
lavern10 lavern10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Miasto: Katowice
Posty: 3
Domyślnie

Najlepiej ćwiczyć w wolnym czasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.