kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #511  
Stary 25-11-2021, 21:32
gajuszka gajuszka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 147
Domyślnie

Ja nie jestem fanką gotowania i moja rodzina dobrze o tym wie. Poza tym nie mam czasu na stanie w kuchni w ciągu tygodnia. Dlatego mamy zamówiony catering dietetyczny z https://torbasmaku.pl/ Ja jestem na redukcji, reszta rodzinki ma diety dobrane odpowiednio do swoich potrzeb. Wszyscy są zadowoleni bo dania są smaczne i ładnie się prezentują. Bardzo się ciesze, że udało nam się w końcu fajnie ogarnąć kwestię posiłków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #512  
Stary 26-11-2021, 08:16
Yarcia Yarcia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja lubię gotować sama, to mi przynosi dużo satysfakcji
__________________
kółka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #513  
Stary 27-11-2021, 11:47
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Mnie bardzo pomógł masaż wisceralny w Gdańsku. Miałam problemy z układem pokarmowym i samo zdrowe odżywianie niewiele dawało. Mnóstwo leków, dieta i pilnowanie się na każdym kroku. Po terapii narządów wewnętrznych jest dużo lepiej i nawet od czasu do czasu mogę sobie pozwolić na odstępstwa od diety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #514  
Stary 27-11-2021, 12:04
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Coraz więcej ludzi w ostatnim czasie wyklucza ze swojej diety gluten. Muszę przyznać, że się do nich zaliczam i ograniczyłam ostatnio zawartość glutenu w posiłkach. Zamawiam produkty ze strony https://fitorsweet.pl/produkty-zbozo...n-bezglutenowy gdzie znajdziecie między innymi makaron bezglutenowy dzięki któremu wyczarujecie świetne danie na obiad lub inny posiłek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #515  
Stary 27-11-2021, 12:10
Peter Parker Mężczyzna Peter Parker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 29
Domyślnie

Popieram zdrowe odżywianie jak najbardziej. Sam to praktykuję na tyle ile da radę. najlepiej kupować wędliny bez całej tej chemii od małych lokalnych często rodzinnych firm które robią na małą skalę zdrowe produkty. Podobnie jest z owocami i warzywami. Dobrze jest znaleźć kogoś kto ma produkty nie pryskane chemią ciągle jak te ze sklepów a w szczególności to śmieci które przywożą do nas z innych krajów i nazywają to jedzeniem.

Tak samo jak producent mebli na wymiar jest ciekawym rozwiązaniem jeśli chcemy kupić meble na zamówienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #516  
Stary 27-11-2021, 17:41
miranda miranda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 167
Domyślnie

Dla mnie też odpowiednio zdrowe odżywianie jest ważne... Kiedyś człowiek nie zwracał uwagi na takie aspekty, ale dzisiaj już tak. A powiedzcie mi, który według was producent batonów jest najlepszy? Chodzi mi o takie prozdrowotne batony, wartościowe i naturalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #517  
Stary 27-11-2021, 18:41
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 528
Domyślnie

Stosujecie może olej rzepakowy do smażenia ? Według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ posiada on sporo właściwości zdrowotnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #518  
Stary 01-12-2021, 13:14
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Prawda, zdrowe nawyki to podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #519  
Stary 02-12-2021, 09:35
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Ja akurat zdrowo się odżywiam ale z pomocą przyszedł mi catering dietetyczny Wygodna Dieta ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #520  
Stary 02-12-2021, 18:17
pouros.estrella's Avatar
pouros.estrella pouros.estrella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Staram się jadać zdrowe posiłki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.