kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-04-2020, 14:33
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Bardzo praktycznym rozwiązaniem będą tutaj np roli, przyjemne z pożytecznym. Jeżeli będziesz szukał ciekawych modeli rolek dal siebie to warto zajrzeć do nich https://megarolki.pl bo mają naprawdę szeroki wybór tego typu asortymentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-04-2020, 17:12
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak chcesz ćwiczyć sylwetkę to oprócz jazdy na rolkach czy biegania polecam poćwiczyć troche siłowo. Na przykład na stronie https://www.marbo-sport.pl/product-p...cessories.html znajdziesz bardzo ciekawe ławeczki do ćwiczeń w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 16-06-2020, 10:34
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

a w czym jeździcie na rolkach? Mam takie spodenki pitbull, które nosze czasem na siłownie, będa ok na rolki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-03-2021, 19:17
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 634
Domyślnie

I jak udało Wam się już przygotować na wiosenne przejażdżki rolkowe, czy nie do końca. Jeżeli potrzebne są Wam dobre rolki dla dzieci to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Spokey gdzie będziecie mogli liczyć na dobre ceny, najlepszych producentów, ale też pomoc obsługi która na pewno pomoże Wam w podjęciu jak najlepszej decyzji dopasowując je pod konkretne potrzeby. Ja muszę przyznać, że osobiście uwielbiam jazdę na rolkach daje mi powiew wolności i pozwala skutecznie oczyścić głowę ze wszystkim problemów. W tym roku planuję podszkolić już swoje dzieciaki, mam nadzieję że również im się spodoba. Pozdrawiam serdecznie i udanych aktywności w piękną wiosenną pogodę życzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-06-2022, 15:59
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie

Jeżeli chcielibyście kupić swoim dzieciom porządne rolki, to myślę że najlepiej będzie, jak w wolnej chwili zainteresujecie się asortymentem tego sklepu https://www.czerwonakomnata.pl/category/490/longboard Myślę że mają tam na tyle duży wybór i przystępne ceny, że bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie lub swoich bliskich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 09-06-2022, 12:11
klub.kobiety's Avatar
klub.kobiety klub.kobiety is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 4
Domyślnie

Czy jazda na rolkach to dobry sposób by schudnąć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-06-2022, 21:38
groszek groszek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 134
Domyślnie

Ja ostatnio trafiłam na rolki w szczecinie i chyba zapiszę się do tej szkoły jazdy na rolkach. Wiedzieliście, że w ogóle istnieje taka szkoła? Moim zdaniem to świetna opcja dla każdego kto chce nauczyć się jeździć, ale nie wie jak sie do tego zabrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-06-2022, 13:23
sing sing is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 141
Domyślnie

Odkąd jeżdżę na rolkach, to sporo schudłam . Myślałam, że rolki nie wpłyną w ogóle na moją sylwetkę, ale jazda jednak wymaga trochę umiejętności, po pierwszej przejażdżce miałam straszne zakwasy, ale z czasem poprawiła się moja kondycja. Rolki, takie stabilne, dobrze wykonane, w których nie boję się jeździć, kupiłam w sklepie internetowym roweryrolki.pl. Rolki mają różnego rodzaju, jest z czego wybierać, polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-07-2022, 13:29
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

Rolki to świetny sposób na aktywność fizyczną. W zasadzie w każdym wieku. Wybór modeli rolek jest szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o modele młodzieżowe to mogę zaproponować rolki Movino Cruzer One - mint - tutaj do kupienia https://movino.com/pl/rolki-movino-cruzer-one-mint.html. Stylowe, funkcjonalne, wygodne, regulowane. I cena też jest ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.