kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #131  
Stary 22-05-2021, 19:08
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

Ja swój dom starałem się budować tak, aby był jak najbardziej ekologiczny. Tu więc wybrałem ogrzewanie pelletem. W końcu powstaje z odpadów z produkcji drewnianej, a po spaleniu jest popiół idealny do podsypania w ogrodzie. System dopasowany to polskie Defro https://www.defro.pl/ , które cieszy się dobrą opinią, co mogę i samemu potwierdzić. Porządnie wykonany i prosty w obsłudze kocioł, wyposażony w pełną automatykę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #132  
Stary 24-05-2021, 12:37
angie707 angie707 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 286
Domyślnie

W obecnych czasach naprawdę trzeba stawiać na ekologiczne rozwiązania w każdym aspekcie. Fotowoltaika to podstawa. Jeżeli ktoś szuka prawdziwych fachowców w tej dziedzinie, to polecam SPR Polska.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #133  
Stary 24-05-2021, 13:13
Kobierty Kobierty is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

siemka super temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #134  
Stary 24-05-2021, 13:26
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 587
Domyślnie

Ja jednak wolę postawić tradycyjny dom. Oczywiście obecnie mam dylemat związany z wyborem projektu. Dla mnie to najtrudniejsze zadanie. Spodobał mi się na przykład taki projekt domu z antresolą https://www.domywstylu.pl/projekty-domow-z-antresola/ . Co o nim sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #135  
Stary 25-05-2021, 08:54
Arek5326 Mężczyzna Arek5326 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli chodzi o budowe domu to nie ma szans, że zrobi się to samodzielnie. Warto poszukać zlecenia budowlane i zlecić komuś kto oferuje się, że buduje domy i ma spore doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #136  
Stary 27-05-2021, 11:49
stomed01 stomed01 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 33
Domyślnie

Bardzo istotnym elementem jest także odpowiednie przygotowanie placu budowy. Zgodnie z prawem, trzeba na niej zapewnić zaplecze sanitarne. Dobrym rozwiązaniem jest opcja wynajmu przenośnej toalety. Firma WCSERWIS ma teraz świetną promocję - po wpisaniu kodu "1996" w panelu zamówienia, otrzymamy aż 25% zniżki. Warto skorzystać, promka trwa tylko do końca miesiąca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #137  
Stary 27-05-2021, 14:17
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Warto wybierać propozycje deweloperów, którzy rozumieją potrzeby rynku, a co za tym idzie, potrzeby konkretnych mieszkańców. Wybór w takiej sytuacji jest prosty - na stronie http://groenkonstancin.com/ gdzie znajdziesz wszelkie kwestie związane z dopasowaniem domu do własnych potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #138  
Stary 29-05-2021, 11:04
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Szukam pracowni, która wykona projekt domu z rekuperacją we Wrocławiu, możecie coś polecić? Przeglądałam już wiele for ale nie znalazłam jeszcze pracowni, która spełni moje oczekiwania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139  
Stary 31-05-2021, 08:10
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

My też niebawem ruszamy z budową domu ale póki co jesteśmy w trakcie wyboru odpowiedniego projektu. Marzy mi się dom parterowy i takich też szukamy. Szukając inspiracji trafiłam na ciekawego bloga http://modne-budowanie.pl/. znajdziecie tu wiele ciekawych artykułów, inspiracji oraz pomysłów, z których warto korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140  
Stary 31-05-2021, 11:10
Annastazja Annastazja is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 112
Domyślnie

Też jestem w trakcie budowy domu. Obecnie czeka mnie podjęcie decyzji odnośnie pokrycia dachów. Zastanawiam się, czy dobrą decyzją będzie blacha modułowa montaż jej jest bardzo łatwy... A wy jakie macie dachy?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.