kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Partner
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-09-2019, 14:26
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Prezenty ślubne, pomysły?

Na https://www.superprezenty.pl/prezenty-slubne dostępne są vouchery prezentowe na różne okazje też ślubne. Dostępne są takie atrakcje jak lot balonem, weekend w hotelu itp. Czy takie prezenty się sprawdzają a Para Młoda jest z nich zadowolona?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-12-2019, 09:40
hoover Mężczyzna hoover is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 1
Domyślnie

Na mojej stronie możesz miło spędzić czas. Gry na każdy gust. Idź i zagraj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-03-2020, 15:21
wiolasymanska's Avatar
wiolasymanska wiolasymanska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Budapest
Posty: 1
Domyślnie

Prezent ślubny powinien być elegancki, ponadczasowy, ale przede wszystkim przydatny.Znakomitym prezentem dla młodej pary będzie też zestaw barmański – shaker, szczypce do lodu, miarka, mieszadełka spakowane w ozdobne pudełko to prawdziwy strzał w 10!
__________________
połączyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-08-2020, 10:48
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

A co w takim razie powiesz na prezent dla bliskich na slub w wersji kosza prezentowego? Jak znajdziecie wolną chwile to zajrzyj na https://smaczajama.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć różnorodne zestawienia oczywiście z dobrymi alkoholami, bądź wyjątkowe zestawienia markowych brandy, Gin, Koniak, czy likiery
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-08-2020, 12:35
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Zajrzyj na Hype Me. Zamówisz tam filmik z życzeniami dla pary młodej od znanej gwiazdy Uważam, że to fantastyczna niespodzianka. My zamówiliśmy ostatnio znajomym na ślub taki filmik od Filipa Chajzera i byli zachwyceni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-08-2020, 08:33
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

W sumie też mam ten sam problem, ale tak jest taki, że przyjęcie będzie niecodzienne, bo para młoda wybrała niecodzienny plener ślubny , w związku z czym ja muszę kupić również ciekawy prezent. Na pewno będzie to coś wyjątkowego, ale i przede wszystkim dobrze dopasowanego. Problem w tym, że wciąż wymyślić nie mogę. Normalnie koszmar, ja Wam powiem szczerze. I z tego co wiem, to Fotograf Marcin Orzołek będzie dla też robił zdjęcia... Niesamowita sprawa, on jest dobry.

Ostatnio edytowane przez kaczusia : 05-04-2022 o 17:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-08-2020, 17:44
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Dla mnie fajnym pomysłem na prezent są filmiki z życzeniami od gwiazd, które można zamówić na Hype Me. Przeglądałam co tam proponują i bardzo podobają mi się takie filmiki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-04-2021, 10:41
acummings's Avatar
acummings acummings is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

Do każdego prezentu ślubnego dobrym pomysłem jest, aby dołączyć pamiątkową kartkę z życzeniami. Wybór kartki ślubnej to nie lada wyzwanie. Ta powinna ładnie się prezentować, ale też mieć ciekawy wzór, który zwróci uwagę młodej pary i przypadnie jej do gustu. Oryginalna kartka z pewnością wzbudzi zachwyt i stanie się wyjątkową pamiątką z tego niezwykle ważnego dnia, jakim dla nowożeńców i ich bliskich jak ślub. Piękne kartki ślubne znajdziemy tutaj https://www.twojakartka.pl/slub/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-05-2021, 08:23
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Jeśli chodzi o prezenty i upominki dla gości weselnych to teraz naprawdę macie spore pole do popisu Wszystko też zależy od tego jaki macie na to budzet i ile gości będzie na weselu. Zerknijcie do sklepu https://www.slubnezakupy.pl/ bo tam jest tego cała masa. Możecie wybrać krówki z waszymi imionami, albo słoiczki z miodami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-07-2021, 10:04
darialux26263 darialux26263 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 101
Domyślnie Prezent ślubny

Świetnym pomysłem może być voucher dla pary młodej. https://goldengift.pl/ mają atrakcje właśnie między innymi dedykowane dla par. Myślę, że po ślubnym szale przyda się młodym chwila rozrywki i odpoczynku
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.