kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Gwiazdy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-01-2014, 23:58
qathrin qathrin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 4
Domyślnie

Gwiazdy to najlepiej zobaczyć na małych koncertach w klubach, na jakiś imprezach kameralnych, itp. Oczywiście nie darmowych, bo na otwartych wakacyjnych imprezach jest masa ludzi i nie wiele się dojrzy. Lepiej kupić bilet i kulturalnie spędzić czas. W dużych miastach jest pełno takich miejsc, gdzie regularnie pojawiają się gwiazdy. W Warszawie warto odwiedzać klub Stodoła. W lutym wybieram się tam na koncert Bullet For My Valentine - szczegóły są pod tym linkiem jeśli kogoś interesuje. Jak ktoś jest fanem to na pewno warto się wybrać. Ja lubię ten rodzaj muzyki tak więc nie przepuszczę takiej okazji A tak przy okazji zapytam, czy są na forum jakieś fanki tego zespołu lub chociaż tego gatunku muzyki? Jeśli tak to jakie inne jeszcze grupy lubicie sluchać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 07-02-2014, 10:40
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Zdecydowanie w Warszawie - bawią się tam w wielu klubach.
My z mężem praktycznie co miesiąc bywamy w tym mieście i często wiedzieliśmy przeróżnych celebrytów brylujących na parkiecie.
Możecie również zarezerwować sobie nocleg w jednym z hoteli grupy Accor: http://www.accorhotels.com/hotel-dir...l-warszawa.htm - możecie być pewni, że wielu gwiazd z nich korzysta ponieważ oferują najwyższy standard noclegów Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-07-2014, 16:17
edwarda1960 edwarda1960 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 12
Question

Z tego co wiem, to "gwiazdy" o ile można je tak nazwać... najczęściej można spotkać w Warszawie w centrum Warszawy, zwłaszcza w galerii "Złote Tarasy" czy Galeria Mokotów, no nie mają co robić to do galerii chodzą

____________________
No i co? ? wejdź na tą stronę No i co? ? wejdź na tą stronę http://aniakwiska.blogx.pl/ oferta Cię powali!

Ostatnio edytowane przez edwarda1960 : 03-11-2014 o 20:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-08-2014, 10:20
Sun79 Sun79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Exclamation

Cytat:
Napisał edwarda1960
Z tego co wiem, to "gwiazdy" o ile można je tak nazwać... najczęściej można spotkać w Warszawie w centrum Warszawy, zwłaszcza w galerii "Złote Tarasy" czy Galeria Mokotów, no nie mają co robić to do galerii chodzą

Serio? kurcze często tam bywam, a nie widziałam

____________________
Bez dwóch zdan opłaca się http://karolinachojnacka.wordpress.com/ zaglądnij!

Ostatnio edytowane przez Sun79 : 01-02-2015 o 18:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-05-2015, 19:11
tedla's Avatar
tedla tedla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Najczęściej można je spotkać pod siedzibami telewizji do których chodzą udzielać wywiadów, polecam czatować pod TVN
__________________
ładowarki teleskopowe Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-06-2015, 19:21
biedroneczkacacy biedroneczkacacy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Z doświadczenia wiem, że mnóstwo gwiazd można spotkać... na niebie, w bezchmurną noc:-) a tak na poważnie, to przede wszystkim, w sezonie w Międzyzdrojach i w Sopocie – tam jest ich zawsze najwięcej i najczęściej przyjeżdżają:-) snują się potem po molo, w pochmurna noc...:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-07-2015, 17:32
Fucz Fucz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Najłatwiej spotkać gwiazdy na różnego rodzaju eventach i premierach, poza tym w teatrze, na jakiś spotkaniach z fanami, festiwalach, wydarzeniach sportowych typu mecze piłkarskie drużyny narodowej lub mecze siatkarzy naszych złotych chłopców. I w wielu normalnych miejscach, jak galeria handlowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-09-2017, 14:02
gromany gromany is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

najwięcej jest zdecyodwanie w Warszawie, ale wiesz, po co w sumie je spotykać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 04-10-2017, 09:48
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

Ja często spotykałam różnych aktorów w centrach handlowych w Warszawie - w Tarasach czy w Arkadii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-10-2017, 18:04
carla carla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 5
Domyślnie

często można spotkać gwiazdy na różnych bezpłatnych eventach, wykładach. Np niedługo odbywa się Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 - Program jest niezwykle ciekawy, a galę "Mocni w biznesie" będą prowadzić Dorota Wellman i Marcin Prokop. Wystąpi tam też Kuźniar, Patryka.. wystarczy się rozejrzeć, możliwości jest mnóstwo!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.