kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-09-2021, 14:03
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 073
Domyślnie

Atrybutem kobiety moim zdaniem są czarne zamszowe szpilki sama mam kilka par takich szpilek i po pierwsze uwielbiam w nich chodzić, a po drugie doskonale zdaje sobie sprawę jak to działa na facetów. Bardzo często jak przechodzę to się za mną oglądają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-09-2021, 15:59
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jak już jesteśmy w temacie butów, to powiem wam, ze mnie ostatnio wpadły w oko japonki męskie i stwierdziłam, ze zamówię je dla mojego syna. Jedzie za niedługo na późne wakacje i myślę, że przyda mu się ten rodzaj obuwia na basen. Co uważacie o nich?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-08-2022, 11:28
Butik Luisa Butik Luisa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 164
Domyślnie

W takim razie rozglądając się za wyborem przede wszystkim pięknych, modnych i porządnie wykonanych ubrań w zakresie takich propozycji, jak sukienki, spódnice, czy piękne bluzki to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego butiku Luisa https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ w którym znajdziecie mnóstwo propozycji podążających za najnowszymi trendami. Nasza obsługa pozostaje do dyspozycji, także oczywiście profesjonalnej stylistki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 08-08-2022, 12:05
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Ja z Saway lubie sobie buty zamawiać. Są z naturalnej skórki, miękki i wygodne. Dobrze leża na nodze i pasują do różnych stylziacji;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 25-10-2022, 12:15
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Jak chcesz upolować świetne markowe obuwie w bardzo dobrych cenach to mogę zdecydowanie polecić do sprawdzenia ofertę jednego z moich ulubionych sklepów https://ubierzsie.com/ gdzie opcji zdecydowanie nie brakuje. Mi na jesień udało się kupić Pinko Botki "Moss Trek" zawsze mi się podobały i w końcu złapałam je w całkiem fajnej cenie. Całe zamówienie zrealizowane poprawnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 07-11-2022, 12:59
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Ja teraz na zimę mam kozaki z Saway i jestem z nich zadowolona Fajnie leża na nodze, są ciepłe i wygodne, dobrze wyprofilowane no i solidne więc posłużą kilka sezonów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-11-2022, 11:31
Lililulu Lililulu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 212
Domyślnie

Buty to jeden z najważniejszych elementów każdej damskiej stylizacji. Ja w tym roku stawiam na botki z wiązaniem. Mam jedne czarne i planuję jeszcze kupić sobie beżowe - bo to w tym sezonie jeden z najmodniejszych kolorów. Świetne buty można kupić w MOHITO https://www.mohito.com/pl/pl/akcesoria/buty . Moim zdaniem warto buty dobierać od razu przy kupowaniu ubrań, bo wtedy najlepiej można je dopasować do stylizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 10-11-2022, 07:56
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie

Czy posiadacie swoje ulubione sklepy z butami? Co możecie mi polecić?

usługi call center
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 15-11-2022, 13:29
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja z Saway lubię zamawiać. Mają duzy wybór, buty jakościowo są super, wytrzymałe i estetycznie wykonane. Wygodnie się noszą i pasują do różnych stylizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-11-2022, 13:30
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Ja z Saway lubię zamawiać. Mają duzy wybór, buty jakościowo są super, wytrzymałe i estetycznie wykonane. Wygodnie się noszą i pasują do różnych stylizacji.

Też mam od nich kilka par i buty jakościowo są super starannie zrobione, z naturalnej skórki. dobrze leżą na nodze a stopa się w nich nie męczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.