kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 09-08-2022, 12:38
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Słyszałam też ostatnio o lekach i kosmetykach recepturowych - znajomej dermatolog właśnie takie zapisał. Podobno w aptekach sieci DOZ można zrealizować receptę na takie leki we wszystkich postaciach, jakie zaleci lekarz. Popytaj o tę możliwość - taki krem dopasowany idealnie do Twojej cery sprawdzi się najlepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 09-08-2022, 22:00
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Mogę Wam wszystkim polecić ofertę sklepu, z którego sama korzystam od dłuższego czasu i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Po urodzeniu dziecka dzięki ich produktów w odpowiedni sposób prowadziłam suplementacja po ciąży . Czy ktoś z Was również korzysta z oferty tego sklepu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 11-08-2022, 20:22
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Wiesz co... zobacz sobie kosmetyki femi. Są naturalne, z bardzo dobrym składem a ceny nie odstraszają. Myślę, że warto je przetestować. Ja ostatnio stawiam na naturalne kosmetyki. Moja skóra bardzo je lubi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 17-08-2022, 15:30
petunia94731 petunia94731 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 3
Domyślnie

JA używam tylko delikatnych kosmetyków o naturalnych składach - z tego sklepu: https://ekoamazonka.pl/. Ewentualnie czasem w Drogeriach Natura coś kupię ale nadal mało tam prawdziwych naturalnych kosmetyków...a szkoda.
__________________
Moje chusty i turbany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 22-08-2022, 10:30
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

Ja zawsze staram się zwracać uwagę na to, w jaki sposób wygląda moja skóra. Na szczęście dzisiaj dostęp do dobrych kosmetyków wcale nie jest utrudniony. Na stronie https://perfecta-kosmetyki.pl/cosmet...jacy-do-ciala/ są ciekawe informacje o koktajlu rozświetlającym do ciała. Myślicie, że to może zadziałać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 07-09-2022, 00:26
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Przy wyborze odpowiednich kosmetyków, dobrze jest się skontaktować z dermatologiem. Mogę wam polecić jednego z Warszawy https://febumed.pl/ . Konsultują także w przypadku innych schorzeń typu pokrzywka, rumień, grzybica, łupież, róża itp. Wykonują zabiegi z zakresu usuwania zmian skórnych i dermatologii estetycznej. Ich lekarze mają doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi i młodzieżą, jak i z dziećmi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 13-09-2022, 12:58
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A czy stosujecie też do pielęgnacji swojej twarzy taką https://vica.pl/gabki-do-makijazu/18...549260399.html myjkę? Pytam, ponieważ zastanawiam się czy jest sens, aby coś takiego kupować? Czy może warto byłoby na coś innego postawić? Sama już nie wiem... Co radzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 07-10-2022, 05:54
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 445
Domyślnie

Skoro mówimy o makijażu, to koniecznie powinniście się zainteresować paletą Variete od Eveline. Cienie mają piękne, neutralne cienie, które pasują do każdego makijażu zarówno dziennego, jak i wieczorowego. Polecam też je przede wszystkim za świetną jakość, bo to ona mimo wszystko w cieniach powinna być najważniejsze.

Ostatnio edytowane przez bebe456 : 07-10-2022 o 05:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 27-12-2022, 10:37
Rodzynka Rodzynka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 122
Domyślnie

staram się stawiać na kosmetyki naturalne, ale dodatkowo raz na jakiś czas chodzę na zabiegi do https://perfectlook.clinic i faktycznie widać różnicę na mojej skórze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 11-01-2023, 21:38
kobietarakieta kobietarakieta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli miałabym się skupić na tych najbardziej przydatnych i najczęściej używanych w moim przypadku kosmetykach to u mnie jest to serum i krem do twarzy. Oba mam z tej samej linii kosmetyków (wychodzę z założenia, ze wtedy działają one najlepiej, nie bez powodu tworzą dwa oddzielne kosmetyki, a nie jeden ze wszystkimi właściwościami obydwu). Ja mam je z Bielendy, Crystal Glow Rose Quartz. Moje wszystkie potrzeby spełniają w 100 %! Poza tym chyba krem do rak jest tez taka rzeczą, bez której nie wychodzę z domu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.