kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 30-05-2022, 17:08
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 439
Domyślnie

Teraz kiedy nie są potrzebne wizy do Stanów Zjednoczonych, pomyślałabym o bardziej szalonej podróży jaką jest właśnie wyjazd do USA. Z racji, że ślub jest jednym z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu, wybrałbym sie w miarę możliwości z mężem na romantyczny wyjazd do słonecznego Miami. Jest to moje ogromne marzenie od wielu lat. Tutaj możecie znaleźć informację na temat takiego wyjazdu https://estavisa.pl/bez-wiz-do-usa-w...sisz-wiedziec/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 05-06-2022, 23:45
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

cześć wszystkim, a może ktoś z was rozważał ostatnio wylot do USA ? Zastanawiam się jak wygląda sprawa załatwienia wizy dla dziecka? Czy ktoś z was interesował się tym tematem ? tutaj znalazłam sporo informacji ale sam nie jestem pewna http://estavisa.pl/ile-stanow-ma-usa/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 02-08-2022, 12:49
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 068
Domyślnie

A co powiecie o nartach? Znalazłam ofertę http://nastok.pl/oferty/?region=vald...hotelfolgarida i zastanawiam się czy by w to piękne miejsce nie pojechać. Cenowo wygląda to dobrze, a także sporo osób opisuje, że wrażenia są niezapomniane. Jest na forum, ktoś, kto ich kojarzy i może to potwierdzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 02-08-2022, 14:37
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 427
Domyślnie

Z mężem wybraliśmy się na podróż poślubną do Włoch i spędziliśmy tam cudowne dwa tygodnie. Ale zanim tam pojechaliśmy to jeszcze przed ślubem musiałam zadbać o swoją opaleniznę i w tym celu stosowałam ampułki Melanotan, które bardzo polecam. Na stronie www.melanotan.biz można znaleźć więcej informacji o tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 03-10-2022, 22:40
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Jak podróż poślubna, to koniecznie jakieś rajskie i magiczne miejsce! Co powiecie na Seszele czy Malediwy? Ze swoje strony mogę polecić biuro podróży Konsorcjum.pl. Mają bardzo duży wybór ciekawych kierunków, na pewno znajdziecie coś odpowiedniego na ten niesamowity czas!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 19-01-2023, 10:31
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Dla mnie gdzieś dalej. Polecam Arubę - byliśmy z mężem z biura Konsorcjum.pl na tej niesamowitej wyspie i serdecznie polecamy! Jest przepięknie, a nasz hotel Renaissance, miał dostęp do plaży z flamingami! Niesamowite przeżycie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 27-04-2023, 21:39
kamilastec1234 kamilastec1234 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2023
Posty: 23
Domyślnie

My jako, że mamy 3 letnie dziecko zdecydowaliśmy się zostać w kraju i wybraliśmy domek nad stawem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 20-05-2023, 16:55
Lolipop Lolipop is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 121
Domyślnie

Zależy, na co masz ochotę. Ja swoją podróż poślubną spędziłam na Arubie i nie żałuję, przeciwnie powracam tam już w tym roku! Ofertę znalazłam na stronie biura podróży Konsorcjum.pl i od razu ją wykupiłam. Mam z tym miejscem same pozytywne wspomnienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 21-10-2023, 16:15
stella374 stella374 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 59
Domyślnie

Z racji, że mieliśmy kasę to stwierdziliśmy, że jedziemy w jakieś wymarzone miejsce. Tym samym skorzystaliśmy z oferty biura Konsorcjum.pl i polecieliśmy na Hawaje do Hotelu Waikiki Grand. Cały wyjazd był w przystępnej cenie. Jeśli chodzi o hotel to jest on położony w samym centrum Waikiki, dzięki czemu jest też idealną bazą wypadową na poznawanie wyspy. Byliśmy też na dwóch wycieczkach z polskim przewodnikiem - było mega ciekawie. Ogólnie dużo odpoczywaliśmy offline, ciesząc się sobą. PolecaMY <3
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.