kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-10-2020, 12:34
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Dobry fryzjer?

Czy możecie polecić dobrego fryzjera? Jak najlepiej go poznać? Na https://anlaya.pl/zabiegi-fryzjerstwo/ jest dostępna oferta online salonu w Józefowie. Może jakiś salon jeszcze ma taką stronę i możecie go polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-12-2020, 09:07
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Taki dobry fryzjer poznań to na pewno Pan Piotr i jego styliści. Jak się szuka to się znajduje ciekawe propozycje w dobrej cenie z samymi profesjonalistami. Bo jednak nasze włosy to dodatkowy atut stylizacji i każda z nas chce wyglądać bombowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-01-2021, 15:37
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

Ja akurat jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o włosy. Ciężko znaleźć naprawdę dobrego fryzjera, który jest w stanie wyczarować cuda na głowie. Na całe szczeście, odkąd korzystam z usług https://wellmetime.com/usluga/fryzje...zdem-warszawa/ to nie mam na co narzekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-01-2021, 12:35
merfinka merfinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 71
Domyślnie

Jeśli szukacie kogoś z Warszawy to mogę wam polecic Magię Blondu, to mój nr 1 jeśli chodzi o fryzjerów w stolicy. Robią świetne koloryzacje, zresztą wystarczy zajrzeć na ich fb czy insta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-02-2021, 10:48
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Witam,
jak chcecie zadbać o swoje włosy, coś zmienić - wzmocnić, przefarbować lub efektownie ściąć włosy To polecam umówić się do salonu Akademia Perfect Hair w Warszawie. Mają w ofercie wysokiej jakości profesjonalne zabiegi fryzjerskie i usługi Barbera. Stosują wysokiej jakości kosmetyki i znają się na obecnych trendach, ponadto jest u nich czysto, nowocześnie i bezpiecznie (nawet w tych trudnych czasach pandemii)
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-02-2021, 11:01
kabsi kabsi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 30
Domyślnie

Jestem fryzjerką i praca mi sprawia ogromną satysfakcję, mam już grono stałych klientek, ciągle się dokształcam, inwestuję w sprzęt. Dobrze mi się pracuje na urządzeniach babylissPRO. Jakość mają bardzo wysoką swojego sprzętu, dbają o wykonanie i funkcjonalność tych urządzeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-03-2021, 12:25
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Poszukaj lepiej w Warszawie, bo tu masz prawdziwy wysyp salonów. Nie będę pisać o wszystkich, bo akurat jestem wierna tylko jednemu - nazywa się https://www.aph1.pl/pl/ , przy Świętokrzyskiej. BARDZO CI POLECAM! Strzyżenie i koloryzacja to zawsze bajka, wielki plus za wzorowe podejście do klienta i zrozumienie potrzeb. Dodatkowo w okresie pandemii salon sumienne przestrzega zasad bezpieczeństwa. 5/5!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-04-2021, 10:43
zuluska zuluska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 54
Domyślnie

Jeśli chodzi o Warszawę to ja chodzę do Magii Blondu, mają salon na Sarmackiej. Polecam Danusię, Kingę blondynkę, u obydwu byłam i wychodzę zawsze bardzo zadowolona, w salonie można także zrobić paznokcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-04-2021, 00:10
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

I jak te paznokcie? U Darii byłaś? Zastanawiałam się własnie czy nie umówić się do fryzjera i na mani na jednej wizycie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-06-2021, 11:56
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał vilma
Poszukaj lepiej w Warszawie, bo tu masz prawdziwy wysyp salonów. Nie będę pisać o wszystkich, bo akurat jestem wierna tylko jednemu - nazywa się https://www.aph1.pl/pl/ , przy Świętokrzyskiej. BARDZO CI POLECAM! Strzyżenie i koloryzacja to zawsze bajka, wielki plus za wzorowe podejście do klienta i zrozumienie potrzeb. Dodatkowo w okresie pandemii salon sumienne przestrzega zasad bezpieczeństwa. 5/5!

Ja też byłam, jak Vilma, w salonie Akademia Perfect Hair. Moja pierwsza wizyta była niesamowicie udana i jestem zadowolona tak i z cięcia, jak i z samego koloru. Nowy look na wiosnę, w końcu moje włosy są lekkie i pięknie się układają. Też mogę śmiało polecić ten salon i będę tu wracać )))
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.