kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 15-02-2015, 21:14
Nguyet1338 Mężczyzna Nguyet1338 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Mi się od zawsze marzyła praca stylistki modowej, grzebac w ciuszkach i przebierać ludzi, ale poszlam na studia prawnicze i jakos tak zostało, widziałąm ostatnio ogłoszenie że u mnie w Trójmieście firma szuka stylistek do siebie, rekrutacja przez fejsa wiec nic zobowiazującego, ale jakos boję się wziąć udział, mimo, że to moje marzenie troche obawiam sie zmienić moje obecne życie, które jest całkiem wygodne, ale nie do końća satysfakcjonujące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-02-2015, 19:34
superniczek superniczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 9
Domyślnie

Fajnie byłoby, gdyby to było coś kreatywnego i aby nie trzeba było powtarzać tych samych czynności. Codziennie coś nowego, świetny szef, cudowni współpracownicy i pokoje, w których można by się zrelaksować, no i rzecz jasna dobra płaca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-02-2015, 10:04
Dorotkaqwe Dorotkaqwe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak ja też bym nie chciała popadać w rutynę w pracy. Co niestety bardzo często się pojawia i wykonuję się tylko takie rzeczy. Zdecydowanie no nie wiem bardzo dobrze jest chyba mieć taki zawód, który nam się będzie najbardziej podobał. Zdecydowanie tutaj moim takim wymarzonym byłby ciągły kontakt z dziećmi i założenie jakiegoś zespołu tanecznego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-03-2015, 09:44
oolivka oolivka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Bardzo fajny pomysł z tym zespołem tanecznym : ) jednak akurat w moim przypadku to ja bym chciała akurat tak podróżować, że np. każdego dnia by trzeba było gdzieś jechać z kierowcą i później pracować ze znaną osobą właśnie jak taki prywatny tłumacz. To byłoby najlepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-03-2015, 14:38
Jadla Jadla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Moja praca marzeń to taka gdzie mogłabym dużo zarobić i po prostu bym się nie musiała martwić tym co to będzie akurat u mnie 1..Jakoś od małego dziecka marzyłam właśnie, żeby być taką sławną aktorką. Na marzeniach się skończyła bo po prostu moi rodzice nie mieli za dużo kasy i nie posłali mnie na studia i musiał od razu iść do pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-03-2015, 12:22
spodniczka spodniczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Taka praca moja marzeń to są podróże : ) bardzo bym chciała mocno zostań przewodniczką najlepiej gdzieś w takich krajach jakiś bardzo ciepłych i gorących ; ) fajnie byłoby tak cały czas zwiedzać świat i poznawać nowe to miejsca ; ) bo taki klasyczny przewodnik to po prostu zazwyczaj tylko w jakimś jednym rejonie pokazuje miejsca ciekawe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-03-2015, 17:55
paniAnia paniAnia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał spodniczka
Taka praca moja marzeń to są podróże : ) bardzo bym chciała mocno zostań przewodniczką najlepiej gdzieś w takich krajach jakiś bardzo ciepłych i gorących ; ) fajnie byłoby tak cały czas zwiedzać świat i poznawać nowe to miejsca ; ) bo taki klasyczny przewodnik to po prostu zazwyczaj tylko w jakimś jednym rejonie pokazuje miejsca ciekawe
No super super marzenia masz związane ze swoją pracą. Nie chcę być ciekawska ale po prostu akurat no nie wiem chciałbym się dowiedzieć ile masz lat ? Bo może akurat na pracę marzeń nie jest za późno i zawsze jeśli jesteś uparta to możesz iść na jakieś studia zaoczne czy też kursy na weekend i właśnie zrobić sobie jakiś kurs na przewodnika, później zdobyć doświadczenie i podróżować : ))
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-03-2015, 16:55
klementysia klementysia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

No ciekawe ciekawe ; ) bo jeśli akurat o mnie chodzi to ja po prostu wiecie chciałbym zostać nauczycielką - najbardziej to mi się akurat podoba właśnie to by pomagać innym najbardziej to takiej młodzieży i dzieciom najmłodszym szczególnie chorym. Bardzo chciałaby być w takiej roli opiekunki-nauczycielki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-03-2015, 22:52
catrinse90 catrinse90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Moja praca marzeń jest taka gdzie bym mogła zdecydowanie mocno pomagać zwierzętom takim wszystkim co istnieją ; ) jednak najbardziej by mi zależało po prostu na takich gdzie właściciele je wyrzucają po prostu na ulice jak jadą sobie spokojnie nad morze czy na jakieś wczasy - chciałbym coś takiego wyeliminować..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-03-2015, 14:31
solversky solversky is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

To już bardziej pochodzi pod taką wolontariuszkę no super to wszystko wygląda, mi się bardzo podoba ; )) jeśli o mnie chodzi to po prostu no wiecie chciałbym połączyć moją pasję i miłość do siatkówki jako siatkarka zawodowo, gdzie byłoby mi płacona kasa, że sobie odbijam w piłkę i moje hobby traktuję jako pasję : )
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.