kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-08-2021, 11:47
ajkq ajkq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 11
Domyślnie

Bardzo ciekawe propozycje macie, akurat jestem na etapie poszukiwań, śliczne dzięki za namiary Pozdrawiam
_____________________
mizoprostol⭐ - dowiedz się więcej...
mizoprostol
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-02-2022, 09:36
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór przede wszystkim wysokiej jakości wykonania połączonej z funkcjonalnością oraz wygodą w zakresie wózków dzieciecych i fotelików to zdecydowanie mogę polecić markę Cybex co do której sama mam bardzo dobre doświadczenia. Jeśli chodzi o ich wybór to zajrzyj na https://kinderprams.pl/pl/producers/...591460483.html gdzie znajdziesz dokładne informacje oraz propozycje które warto wziąć pod uwagę przed zakupem optymalnej wersji dla swojego malucha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-02-2022, 10:31
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

My zdecydowaliśmy się anex l/type i super nam się sprawdza ten model. Wygodny, lekko się prowadzi, jest łatwy w obsłudze. Ogromnym plusem jest też składana gondola, dzięki czemu wózek zajmuje na prawdę mało miejsca po złożeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 23-02-2022, 07:37
kwiateczek kwiateczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 283
Domyślnie

Do wózka też warto dobrać też dobry śpiworek, to tez mega ważne. Marka Sofija na przykład ma takie bardzo fajnej jakości, ogółem tą markę znaleźć można w większości sklepów z dziecięcym asortymentem. Fajnie się sprawdza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 25-02-2022, 14:22
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie

Dobry wózek dziecięcy na pewno się przyda. Tak ja to wszystko rozwiąże. To jest doskonała sprawa w moim przekonaniu!!!!
_____________________________________-
Prace licencjackie z Historii, a cena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-02-2022, 17:10
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
My zdecydowaliśmy się anex l/type i super nam się sprawdza ten model. Wygodny, lekko się prowadzi, jest łatwy w obsłudze. Ogromnym plusem jest też składana gondola, dzięki czemu wózek zajmuje na prawdę mało miejsca po złożeniu.

Też mam anex ale e/type i jestem z niego zadowolona Zwinny i zgrabny, ma sporą gondolę i wygodną spacerówkę, która składa się ze stelażem. Co do stelaża właśnie to jest on solidny i stabilny a całość łatwa w obsłudze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-02-2022, 12:21
KasiaRed's Avatar
KasiaRed KasiaRed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 239
Domyślnie

Dobry wóżek dziecięcy na pewno musi kosztować. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości!!!
________________________________________
Prace magisterskie i licencjackie w Łodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 01-03-2022, 08:56
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

Poszukuję jakiegoś dobrego, uniwersalnego wózka dziecięcego głęboko - spacerowego w neutralnych kolorach. Zależy mi na tym żeby był wygodny dla dziecka i wygodny w prowadzeniu bo mieszkam w dość trudnym terenie na wsi. No i zależy mi aby ten wózek wystarczył nam od początku do końca przygody z jazdą w wózeczku Będę na pewno zamawiać z tej strony https://mamaija.pl/wozki-dzieciece.html
ale chciałabym żeby inne, doświadczone już w tym temacie mamy podpowiedziały mi który z tych wózków będzie najlepszy. Cena w sumie nie ma dla mnie wielkiego znaczenia ale jak zamknę się w kwocie do 3000 to będę zadowolona. Dajcie znać co polecacie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 05-03-2022, 16:15
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

POlecam wózki Anexa model e /type waga około 14 kg, na każdy teren się nadaje, bardzo zwrotna kompaktowa, posiada 3 amortyzacje , raczka ma duzy zakres wysokości,. W daszku jest zamontowana moskitiera dzięki temu latem jest lepsza wentylacja, gondola jest duza wypina się łatwo i szybko, kola żelowe, spacerówka składa sie razem ze stelażem ba płasko, można zamontować przodem i tyłem , jest szczelna osłonka na nogi super się sprawdza na chłodniejsze dni, materiał nie płowieje dobrze się czyści i nic nie pęka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-03-2022, 21:26
Nusiek11 Nusiek11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 194
Domyślnie

Moje serce skradł EasyGo Virage Ecco. Fenomenalny wózek zaprojektowany tak, aby dawać komfort i bezpieczeństwo przez całe wózkowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.