kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-07-2021, 06:35
agatka737399 agatka737399 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 244
Domyślnie wyprawka

Cześć, kompletuję właśnie wyprawkę dla mojego malucha i poszukuje termometru. Znalazłam kilka modeli na stronie sklepi internetowego Diagnosis. Znacie tę stronę? Jak z jakością produktów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-07-2021, 19:41
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 139
Domyślnie

A wózek już wybrałaś? Jeśli nie to polecam Ci Euro-Cart Flex. Zwrócił moją uwagę dzięki dobrej cenie, niskiej wadze i ciekawym wyglądzie. Okazał się strzałem w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-07-2021, 11:52
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Ja już kupiłam x-landera, to są też bardzo dobre i niezawodne wózki, a do tego ślicznie wyglądają i są bardzo praktyczne, łatwe i intuicyjne w użytkowaniu, niezawodne, a to najważniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-07-2021, 19:13
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie

Wyprawka do szkoły jest niestety z roku na roku coraz droższa!!
____________________
Dziecięcy psycholog – Poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-07-2021, 20:11
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 234
Domyślnie

Z całą pewnością przydadzą Ci się takie artykuły, jak wózek czy fotelik... Także tutaj możesz sprawdzić sobie chociażby link na sklep Smile, który zachwyca ogromny asortymentem i sprawdzonym produktami. Tam możecie kupić naprawdę dobry sprzęt dla swojego dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-08-2021, 09:41
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

No dobra jak już mowa o wyprawce to moje dziecko już samo zaczyna chodzić także muszę przy okazji pomyśleć o zakupie także jakiś produktów dla niego. I tak też zastanawiam się nad tym czy takie butelki https://tulisie.pl/bidony-butelki-dla-dzieci-niemowlat są akurat praktyczne? Bo wiecie zastanawiam się nad funkcjonalnością tych słomek w takich butelkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-08-2021, 09:32
Milena777's Avatar
Milena777 Milena777 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 152
Domyślnie

Kocham wyprawkę dla dzieci. To jest naprawdę wspaniała sprawa. Wysokiej jakości wyprawka musi się przydać!!
___________________________
Pisanie licencjackich prac - cennik
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-08-2021, 13:10
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Świetnego rogala do karmienia zamówiłam sobie z Ceba, o dokładnie takiego https://cebababy.eu/pl/p/Cebuszka-PH...una-Tucan/2168 ma wypełnienie z mikroperły styropianowej dzięki czemu dobrze podtrzymuje maluszka i odciąża kręgosłup A co ważne, poduszka jest poręczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-08-2021, 14:23
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Na pewno dobrze zrobicie, zaglądając do Colibro https://colibro.eu/ po takie właśnie elementy. To mi się wydaje oczywistym, że ogólnie oni mają bardzo dobre sprzęty. To jedna z firm, która szczególnie dba o maluszki i ich ciepło, oraz dom rodzinny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-09-2021, 06:01
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

Wiadomo, że każdy z nas szuka dla siebie jak najlepszego rozwiązania. Dlatego też ja oczywiście od razu postanowiłam, że wyprawkę dla dzieci kupię po prostu przez internet bo to dużo szybsza forma zakupowa jest. Tym bardziej, że znalazłam ofertę tego sklepu https://nikitoys.pl/ w którym to znajdziemy wszystko dla niemowlaka i to w dobrych cenach. Także szkoda z takiej możliwości nie skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.