kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-08-2021, 14:09
agataa12 agataa12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 68
Domyślnie

Cześć wszystkim. Ja niestety muszę z Tomaszkiem dużo siedzieć przy książkach, bo nie radzi sobie w szkole przez te lekcje online. Szczególną trudność sprawia mu nauka chemii. Ja też jestem kiepska z tej dziedziny i chyba będę musiała zapisać go na korki. Nie wiem kiedy ten dzieciak będzie odpoczywał...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 09-09-2021, 23:23
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

No przede wszystkim ważne, aby wybierać kierunki, które naprawdę nas interesują. Uczelni w samej Warszawie jest tak dużo, że czasem trudno zdecydować się, gdzie warto składać papiery. Ja polecam AEH, gdzie znajdziecie takie kierunki jak zarządzanie, finanse i rachunkowość, czy psychologia. Wysoki poziom, ciekawi ludzie, dogodna lokalizacja uczelni oraz możliwość zajęć online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 11-09-2021, 16:44
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Dobra szkoła to podstawa Macie już te wybrane dla swoich dzieci? U mnie wybór nie był prosty bo mieszkam w Warszawie, szkół jest bardzo dużo i wiele jest dobrych. Wypytałam znajomych i postawiłam na http://tevizja.pl/ Jest to bardzo dobra szkoła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-12-2021, 09:16
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 547
Domyślnie

Zależy mi na tym, aby moje dzieci uczyły się jak najlepiej, dlatego ostatnio sporo czytałam na temat programu nowa era matświat terapia pedagogiczna https://swiatprogramow.pl/matswiat-t...iczna-pro.html mam nadzieję, że niedługo zostanie on zakupiony do ich szkoły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 29-12-2021, 22:17
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Jak sądzicie? Monitoring szkoły jest potrzebny czy nie? Słyszałam już przeróżne opinie na ten temat. Osobiście sądzę, że monitoring jest bardzo ważny, w szkołach wiele się dzieje i lepiej mieć to pod kontrolą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-12-2021, 02:06
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 547
Domyślnie

Według mnie dzieci powinny być nauczane grupowo oraz indywidualnie. W szkole w której pracuje moja siostra korzystają z programów ze strony https://swiatprogramow.pl/edusensus-...em-gratis.html taki edusensus dysleksja pro ma świetny wpływ na uczniów z dyslekją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-01-2022, 18:02
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

A wiecie, że teraz jest taki robot dla dziecka, który już od najmłodszych lat uczy programistki? Dla mnie jest to normalnie szok, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim - a wy? Co w ogóle myślicie o takim rozwiązaniu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-01-2022, 00:36
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Cześć.
Jeśli chcecie się dowiedzieć co zrobić, aby dziecko polubiło matematykę, to najlepiej zerknąć sobie tutaj https://kidos.pl/blog/matematyka-co-...o-ja-polubilo/ . Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji oraz wskazówek, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Koniecznie zajrzyjcie, bo może u was się sprawdzą
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-01-2022, 08:46
Kimto Kimto is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 3
Domyślnie

Bardzo mi się podoba ten temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 01-03-2022, 19:03
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Wiele programów grantowych oferuje nauczycielom zupełnie nowe możliwości i staje się szansą na wprowadzenie w życie bardziej śmiałych projektów. To szczególna wartość, bo nauczyciele, którzy w procesie nauczania są przecież najbliżej ucznia, najprecyzyjniej potrafią ocenić ich bieżące potrzeby, zidentyfikować obszary, które wymagają większego zainteresowania. Wreszcie, to nauczyciel i jego pomysł na przekazanie wiedzy mogą stać się iskrą, która obudzi w dorastającym człowieku zapał do nauki czy wiarę w swoje możliwości. Więcej informacji znajdziecie na stronie fundacji https://efc.edu.pl/programy/edukacja...kty-edukacyjne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.