kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-02-2022, 07:28
kate444 kate444 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 300
Domyślnie Kręgosłup

Hej, od długiego czasu szukam pomocy w związku z moim kręgosłupem. Byłam u wielu lekarzy i jedyne co to wskazywali operację, której chcę uniknąć. Jednak przyjaciółka niedawno powiedziała mi o tym, że jej mama była na wizycie u Pomorskiego Rehabilitanta Marcina Rosadzińskiego, który podobno bardzo skutecznie leczy, a także wystarczy już kilka wizyt, żeby widzieć efekty. Co myślicie? Ja chyba tam pojadę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-04-2022, 21:57
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Mi na bóle kręgosłupa pomagają wizyty u fizjoterapeuty w https://technologiaciala.pl/ Wcześniej tak mnie bolały plecy, że ledwo chodziłam. Nic nie pomagało... cwiczenia, spacery, rozciąganie... nic. Dopiero wizyty u fizjo przyniosły efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-04-2022, 01:14
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

W Bydgoszczy fajne masaże wykonują w Centrum Rehabilitacji Sonatio. Mnie często bolał kręgosłup i odkąd zaglądam do nich na kompleksowy masaż kręgosłupa to mam z tymi bólami spokój, także o ile jesteście z okolicy i narzekacie na bóle związane z kręgosłupem to mogę wam doradzić wizytę w Sonatio. Zerknijcie sobie tu na konkrety: https://www.sonatio.pl/oferta/masaz ja jestem z polecenia mi tej placówki przez znajomą bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-04-2022, 18:50
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Ból kręgosłupa należy jakoś zwalczać. Dobrze jest znać jakiegoś rehabilitanta jak chodzi o uraz kręgosłupa. Można sprawdzić sobie https://rehabilitacja-wadowice.pl/. Oni bardzo fajnie sobie radzą jeżeli o rehabilitacje. Mają sporo doświadczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-08-2022, 13:55
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jeżeli chodzi o leczenie kręgosłupa, to serdecznie wam polecam zaznajomienie się z ofertą Centrum Medycznego Gamma, gdzie znajdziecie fachową pomoc. Ichniejsza firma posiada dwie placówki na terenie Warszawy. Mają nawet własny szpital, więc pomogą wam praktycznie z każdym problemem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-08-2022, 17:28
Titiani66 Titiani66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

Bardzo interesujący ten wpis.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-08-2022, 13:50
Okulus72 Mężczyzna Okulus72 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

O zdrowie trzeba dbać najbardziej i to powinien być priorytet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-10-2022, 18:30
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 719
Domyślnie

Szczerze? jeśli lekarze na podstawie badań zalecają operację to nie próbowałabym na własną rękę rehabilitacji. Kręgosłup to za poważna sprawa przecież... Szpital Carolina to najlepsza placówka w Warszawie gdzie zajmują się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń kręgosłupa, tam warto się wybrać na konsultację na pewno. Mają pacjentów z całego kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-10-2022, 14:20
klaudi7 klaudi7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 96
Domyślnie

Odpowiednia rehabilitacja w domu Śląsk powinna rozwiązać Twoje problemy z kręgosłupem. Niech zajmą się tym specjaliści, nie wykonuj tego na własną rękę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-12-2022, 11:44
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 547
Domyślnie

Takich objawów nie należy lekceważyć. Jeśli masz problemy z kręgosłupem, to zapisz się do neurochirurga, on na pewno będzie w stanie Ci pomóc. W moim przypadku pomogła wizyta u Macieja Mielczarka, jest to doskonały specjalista.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.