kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-07-2022, 13:18
Kasper536311 Mężczyzna Kasper536311 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli chodzi o depilacje to według mnie ciekawą opcją jest depilacja brazylijska poznań.Większość osób skupia się na depilacji laserowej nie wiedząc że istnieje naprawdę bardzo dużo innych rodzajów, które są jeszcze bardziej skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-10-2022, 17:34
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 051
Domyślnie

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem rozmowy. Jeżeli jesteście zainteresowane tematem zabiegów kosmetycznych lub związanych z medycyną estetyczną, to co powiecie na ofertę nowoczesnej kliniki - https://paparazzi.clinic/depilacja-laserowa-lublin/ . Czy ktoś z Was również korzystał z ich usług?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-11-2022, 10:14
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Jeśli chciałabyś sobie poradzić z owłosieniem to na pewno przyda się depilacja laserowa i tutaj polecam kontakt z kliniką Dermedik z której również miałam okazję korzystać i jak najbardziej mogę polecić ze względu na podejście zakres usług i jednocześnie jakość. Tutaj warto zwrócić uwagę na taki zabieg jak depilacja laserowa LightSheer https://dermedik.pl/depilacja-lasero...em-lightsheer/ z pomocą której trwałe usuwanie owłosienia jeszcze nigdy nie było tak skuteczne, jak dziś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-12-2022, 12:17
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Vectus to obecnie najlepszy laser w swojej kategorii. Również miałam depilację vectusem w salonie Mariposa w Warszawie www.depicare.pl polecam z całego serca. Efekt super!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 20-12-2022, 08:23
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 085
Domyślnie

Faktycznie, depilacja bikini cieszy się coraz większą popularnością wśród Pań. Jak mam być sczzera, to sama rozważam własnie taki zabieg. Mam juz dość podrażnień w tych okolicach po maszynkach jednorazowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.