kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 09-08-2022, 07:38
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Zawsze można a nawet powiedziałabym, że warto zainteresować się zabiegami przeszczepu włosów - https://klinikamiracki.pl/smart-graft/ Dobrze, że mamy takie czasy, że można sobie z tym problemem sprawnie poradzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 17-08-2022, 18:18
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jeśli macie problem ze słabymi włosami trudno wyobrazić sobie pełną pielęgnację włosów bez stosowania kosmetyków o działaniu nawilżającym i regenerującym. Warto więc stosować odpowiednie odżywki a takie znajdziecie w profesjonalnych sklepach takich jak ten https://hair-shop.pl/pl/menu/odzywki-do-wlosow-312.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-08-2022, 10:53
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 490
Domyślnie

Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-szampon-500ml . U mnie ten szampon sprawdził się bardzo dobrze na łuszczycę skóry głowy, dzięki niemu nareszcie odczułam wielką ulgę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-09-2022, 18:41
driver.ania driver.ania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 2
Domyślnie

Na wiosnę bardzo często tracimy włosy ...conajmniej ja tak mam i wtedy stosuję siarkę organiczną MSM (Siarka ma wpływ na dobrą kondycje włosów i paznokci, wpływa na wzmocnienie kolagenu, elastyczność skóry i mięśni oraz stawów. ) a do pielegnacji włosów :
Intensive Hair Therapy Szampon łopianowy do włosów z kompleksem bh intensive + przeciw wypadaniu z aktywatorem wzrostu i balsam tej serii ( Intensive Hair Therapy Odbudowujący balsam-maska łopianowa do włosów - kompleks Bh Intensive+ )
Dodatkowo w wyniku noszenia zimą czapki, pojawia się u mnie czasem łojotokowe zapalenie skóry głowy. Włosy przetłuszczają się i pojawia się łupież. To jeszcze bardziej pogłębia problem z wypadaniem włosów. jak jest u Ciebie ten problem to zastosuj szampon Capillus Szampon na problemy łojotokowe naprawdę pomaga !!! Wszystkie produkty dostałam w Konopnej Farmacji w Poznaniu ale mają też sklep online z tymi produktami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-10-2022, 12:27
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Peruka dobrze się sprawdza jeśli masz problemy z mocno wypadającymi włosami, a też lubicie zmieniać fryzury w takim przypadku lepiej po prostu ją kupić niż jeszcze mocniej je osłabiać. Dlatego możesz na przykład zerknąć do oferty https://perukisklep.pl/peruki-radom/ gdzie dostępne są wersje zarówno naturalne oraz syntetyczn, a dodatkowo wybór jest ogromny. Warto się przekonać i też zadbać o swoje samopoczucie oraz piękne włosy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-04-2023, 11:25
DariaM11 DariaM11 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 990
Domyślnie

Jeżeli chcecie skutecznie zadbać o swoje piękne włosy na co dzień to mogę jak najbardziej polecić Wam do sprawdzenia ofertę marki Davines https://davines.pl/ u których będziecie mogli znaleźć specjalistyczne szampony, ale również odżywki i olejki. Miałam zawsze duży problem z wysoką łamliwością i trwałością włosów. Przykładem może być świetny szampon LOVE/shampoo bar do puszących się i niesfornych włosów. Miękka, kremowa piana delikatnie oczyszcza włosy, wygładzając je także warto się przekonać jeśli macie problem z ich wyglądem. Pozdrawiam serdecznie i daj znać na jaką opcję się zdecydowałaś
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-05-2023, 08:28
Lunamed's Avatar
Lunamed Lunamed is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 2
Domyślnie

Dzień dobry, na forum bez poznania szczegółów trudno doradzać, niemniej przy nadmiernym wypadaniu włosów, pierwszym trafnym wyborem jest wizyta u lekarza specjalisty.
I tu celna i cenna jest wizyta u lekarza medycyny estetycznej, zajmującego się leczeniem wypadania włosów, leczeniem łysienia. Dlatego, że doświadczony lekarz zdiagnozuje przyczyny wypadania włosów i zarekomenduje właściwe postępowanie / leczenie.

Jedynymi ze sposobów leczenia łysienia, wypadania włosów, ALE i poprawie kondycji włosów, ich odbudowie, są zabiegi mezoterapii skóry głowy lub terapii peptydowej skóry głowy. Podanie specjalnych preparatów regeneracyjnych poprzez mikro nakłuwania skóry, przynosi bardzo zadowalające efekty w szerokim zakresie przypadków.
__________________
Medycyna Estetyczna Lunamed www.lunamed.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 12-05-2023, 11:37
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Skoro mowa o włosach, to jak sobie radzić z ich wypadaniem? Ja ostatnio zauważyłam, że po infekcji, ze moje włosy gwałtownie wypadają i szukałam w internecie jakichś przydatnych wskazówek. Moja przyjaciółka powiedziała mi, że na stronie bloga https://vitapil.pl/blog/wypadanie-wl...ach-wirusowych jest trochę treści na ten temat, więc postanowiłam zajrzeć, by dowiedzieć się, jak mogę sobie z tym poradzić. Dajcie znać, czy Wy również macie ten problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-09-2023, 01:58
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Jeżeli dostrzegasz, że włosy oprócz wypadania są także słabe, to najlepiej udać się do specjalisty, który wykona zabieg mezoterapii skóry głowy. W moim przypadku zabieg pomógł, skóra głowy została odżywiona, a włosy zaczęły rosnąć szybciej i przede wszystkim są twarde. Klinika https://centrumwlosow.pl/ wykonuje ten zabieg i warto się tam udać. W ostateczności stosuje się przeszczep włosów metodą fue.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 31-10-2023, 15:13
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Utrzymanie zdrowych, pięknych włosów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki odpowiednim produktom. Kosmetyki Milk Shake oferują gamę profesjonalnych produktów, które zostały specjalnie opracowane, aby odżywiać i chronić włosy, nadając im zdrowy połysk. Od szamponów po maski do włosów, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje włosy wyglądały świetnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.