kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-12-2017, 18:16
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Skuteczne odchudzanie

Kiedyś wydawało mi się, że samemu można zabrać się za odchudzanie bez szczególnej wiedzy. Jednak jak po dłuższym czasie nie widziałam efektów mojego odchudzania wolałam zgłosić się po pomoc do profesjonalistów. Teraz wiem że korzystanie z pomocy takich trenerów http://bodyhero.pl/trening-i-konsultacje/ szybciej pomogą nam osiągnąć upragniony cel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-12-2017, 20:33
Fryter Mężczyzna Fryter is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1
Domyślnie

Ja tam w te wszystkie techniki nie wierzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-12-2017, 12:13
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Najgorsze jest to, że mnie zawsze kuszą słodkie przekąski. Czekolada i batoniki to moja zmora i przez to ciężko mi zrzucic parę kilo Czytałam jednak, że jest fajny produkt czekoladowy w formie koktajlu choco lite avis . Proszek rozpuszcza się w mleku, a przyjemnie zapełnia on żołądek, dając uczucie sytości na długo. Dodam, że produkt zawiera dużo białka, brązowy ryż, otręby pszenne, spirulinę, a więc to zdrowa i nietucząca przekąska (może być nawet zamiast śniadania).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-12-2017, 10:25
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja ostatnio odkryłam tabletki Silvets http://suplementy-online24.pl/sklep/...ie-cena-sklad/ Powodują bezpieczne tracenie zbędnych kilogramów. Korzystają z nich też kobiety, po przebytej ciąży mające problemy z straceniem brzuszka. Są bezpieczne nie powodują efektu jojo. A w razie gdy nie spełniają naszych oczekiwań, mamy prawo w ciągu 90 dni je odesłać i otrzymać zwrot pieniędzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-01-2018, 21:40
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Mnie udało się dużo schudnąć, kiedy zaczęłam zamawiać dietę pudełkową. Zdecydowałam się na warszawski dzień, z którego jestem bardzo zadowolona. Dobrze gotują, jedzenie jest doprawione, smaczne, a ja widzę już ubywające kilogramy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-01-2018, 23:35
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Skuteczne odchudzanie, to również bezpieczne odchudzanie. Bez tego możemy nabawić się bardzo poważnych problemów, które czasem są nieodwracalne. Jeśli ktoś potrzebuje dobrych wskazówek to zapraszam tutaj http://prowital.pl/jak-bezpiecznie-schudnac/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-05-2021, 20:05
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Catering Dietetyczny to najlepsze, co moze być! Mi udało się trafić na ofertę firmy Mój Catering w przypadku których jedzenie jest smaczne i zdrowe, a jak mam juz przesyt, to jest opcja wymiany dowolnego posiłku na najlepszą opcję dla siebie. Co do mnie to wygrała Dieta Optymalna dokładnie to czego szukałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-05-2021, 10:42
olga olga is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 35
Domyślnie

bardzo szybko mozna schudnac na zakwasie buraczanym ma 2 razy mniej kalorii
__________________
Umundurowanie Policji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-05-2021, 16:54
Fiolka Fiolka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

Odchudzanie to proces,warto uzbroić się więc w cierpliwość i nie działać zbyt pochopnie.Rozpoczynając odchudzanie warto skonsultować się z lekarzem,zrobić podstawowe badania,potem udać się do dietetyka by rozpisał nam dietę dopasowaną do naszego trybu życia.Warto też zakupić sobie orbitrek używany by w ciągu dnia,podczas oglądania ulubionego serialu,ćwiczyć i spalać kalorie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-06-2021, 16:30
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

U mnie naprawdę super sprawdza się Catering Warszawa od Mój Catering i muszę przyznać, że na prawdę robi fenomenalną robotę. To przede wszystkim zdrowa dieta, odpowiednio zbilansowana. Ja w efekcie schudłam to, co założyłam na to alto. Bardzo w tym czasie zmieniłam nawyki żywieniowe i podejście do jedzenia, więc na pewno to się przełoży na moje odżywianie także bez pudełek. Myślę, że i Wam taki wygodny catering dietetyczny by się przydał. Poczytajcie o tym!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.