kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 04-06-2022, 15:24
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 049
Domyślnie

Czy posiadacie swoją ulubioną restaurację w Białymstoku? Jeżeli szukacie sprawdzonej restauracji w Białymstoku, gdzie będziecie mogli miło spędzić czas, zjeść coś smacznego oraz napić się drinka, to co powiecie na enklawa ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 04-06-2022, 20:50
bopeep bopeep is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 4
Domyślnie

A jaką tam serwują kuchnię?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 06-06-2022, 21:07
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Mnie najbardziej smakuje to, co sama sobie przygotuję Wczoraj np. na niedzielny obiad przygotowałam takiego kurczaka https://drosed.pl/przepis/kurczak-ku...ny-z-jablkami/ i wyszedł rewelacyjnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 12-06-2022, 22:02
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Jak nie chce nam się gotować a mamy ochotę na tradycyjną kuchnię, obiad jak domowy to zamawiamy jedzonko z GLOBAL CHEFS, to dobra firma cateringowa z Warszawy https://www.gc-catering.pl/oferta/obiady-domowe Polecam szczególnie ich tradycyjny de volay z masłem, palce lizać! Ceny mają spoko jak na Warszawę, to też duży plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 23-06-2022, 19:06
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Macie w swoich kuchniach zdrowy olej ? Myślę, że na pewno każdy czasami smażył sobie kotlety w panierce lub robił frytki wtedy właśnie ten rodzaj oleju sprawdzi się idealnie. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się na stronie olejrzepakowy.com to kopalnia wiedzy na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 24-06-2022, 12:18
shalissa shalissa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 4
Domyślnie

Frytki można upiec w kuchence bez oleju, wtedy będą zdrowsze . A panierka to zbędne kalorie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 02-08-2022, 22:28
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jak chodzi o dobre jedzenie to możesz je mieć jeśli zakupisz sobie odpowiednie urządzenia. Jak chcesz jeść dobrej jakości mięso to przyda się wędzarnia domowa i dostęp do ubojni. Kupujesz odpowiednie mięso a potem sam je wędzisz w przydomowych warunkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 06-08-2022, 22:02
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Przepisów, różnych opcji na posiłki jest wiele - wszystko zależy od was, co lubcie i co chcecie przyrządzić. Mnie teraz zainteresowało wędzenie na gorąco różnych mięs, warzyw, produktów. Zawsze mogłabym w ten sposób wprowadzić nieco urozmaicenia do kuchni, także chyba się rozglądnę za jakiś fajnym sprzętem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 18-08-2022, 09:42
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Też raz na jakiś czas lubię zjeść coś na mieście. jeśli chodzi o kuchnię to najbardziej lubię włoską, pizza to mój zdecydowany faworyt jeśli chodzi o sprawdzone miejsca to na pewno warto wybrać się do https://pizzeria-twojesmaki.pl/. Kilka lokalizacji m.in w Solcu Kujawskim. Rozbudowane menu ( poza pizzą jest też fast food, naleśniki czy dania obiadowe), rozsądne ceny i sympatyczna obsługa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 18-08-2022, 10:40
qbauch's Avatar
qbauch qbauch is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

Uwielbiam kuchnię włoską.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.