kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-09-2020, 14:40
DariaM11 DariaM11 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 990
Domyślnie Sportowa bielizna - poszukiwania

Hej!
Szukam dobrej jakości bielizny sportowej i chciałabym Was zapytać, gdzie kupujecie ją dla siebie oraz czy jesteście zadowolone z wykonania oraz stylu? Pozdrawiam i mam nadzieję, że w końcu uzyskam odpowiednie wskazówki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-09-2020, 16:57
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Valetta https://valetta.pl/collections/stroj...e-dwuczesciowe sklep z szeroką ofertą propozycji w przystępnych cenach i nowoczesnym wydaniu. Ceny nie są wysokie, a obsługa naprawdę profesjonalna i chętna do pomocy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-09-2020, 13:54
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Bardzo fajna propozycja którą jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Valetta jeden z ciekawszych propozycji jeżeli chodzi o piękną i dobrze wykonana bieliznę, stroje kąpielowe, czy także sportowe. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-09-2020, 18:01
DariaM11 DariaM11 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 990
Domyślnie

Super, mega dzięki za wskazówki! Wezmę pod uwagę i mam nadzieję, że zakup będzie jak najbardziej udany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-09-2020, 08:51
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Jak dla mnie taki numerem jeden, który trzeba odwiedzić jest sklep internetowy Valetta w którym robiłam parę razy zakupy i się nie zawiodłam. W mojej opinii numer jeden to trójczęściowy komplet białej bielizny w naprawdę niedużej cenie, szkoda tylko że jednak na zamówienie trzeba trochę poczekać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-10-2020, 12:02
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Ja miałam ogromny problem z powracającymi infekcjami intymnymi, ale od kiedy na co dzień zaczęłam nosić przewiewną bieliznę sportową mój problem zaniknął… po prostu chyba przez zły ubiór się przeziębiałam, przy okazji polecam wam świetną przychodnię Multimed (jeśli jesteście z Warszawy) tam bez problemu wykonają różnego typu badania ginekologiczne – uważajcie na siebie i dbajcie o siebie
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-08-2021, 10:51
DariaM11 DariaM11 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 990
Domyślnie

Na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez sklep internetowy https://maybella.pl/ z szerokim asortymentem pięknej bielizny w wydaniu nocnym, aby nie tylko wygodnie się wyspać ale również cudownie się prezentować przed swoim partnerem. Warto sprawdzić i sprawić sobie coś wyjątkowego!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-04-2022, 10:44
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 628
Domyślnie

Na pewno jak kupicie sobie fajne stroje sportowe na https://maybella.pl/ to potem jest większa ochota i motywacja do treningów przynajmniej tak mi się wydaje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.