kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Stary 30-11-2018, 09:33
madzinka123456 madzinka123456 is offline
Junior Member

Domyślnie Zasiłek na dzieci z Niemiec

Hej mamusie, pobiera któraś z mam, zasiłek na dziecko z Niemiec? Czy bardziej opłaca się zasiłek z Niemiec czy z pl przy 3-ce dzieci? Znacie jakiegoś pośrednika, któky pomoże ? Znalazłam w necie https://www.zwrotpodatku-24.pl/ ale nie mam żadnych opini na ich temat

Ostatnio edytowane przez madzinka123456 : 05-12-2018 o 16:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-02-2019, 15:49
Alineska Alineska is offline
Member

Domyślnie

A ja z kolei mam w tym wątku pytanie o zasiłek rodzinny na żonę w Niemczech.
Czy ktoś z Was załatwiał może formalności z tym związane?
Jakie formularze i dokumenty należy uwzględnić i wypełnić, aby starać się o taki zasiłek?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2019, 11:56
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member

Domyślnie

Z Niemcami niestety nie pomogę, ale trafiłem niedawno na stronę która elegancko opisała podobną kwestię - zasiłek rodzinny z norwegii Myślę że warto się zapoznać jeśli ktoś ma w perspektywie przeprowadzkę z całą rodziną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-09-2019, 11:50
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member

Domyślnie

Hej jesli chodzi o sprawy zasiłków na dzieci z niemiec, czy tez innych krajów, to jest to bardzo popularne pytanie. Jeśli szukasz jakichś konretnych odpowiedzi to możesz poczytać sobie o tym tutaj: http://rodzinne24.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-10-2019, 21:50
basiabe basiabe is offline
Junior Member

Domyślnie

Witam, czy znalazłyście jakiegoś dobrego pośrednika, biuro rachunkowe zajmujące się całą tą papierologią dotyczącą zasiłku kindergeld Bolesławiec. Przejrzałam co nieco w necie i ten niemiecki dużo bardziej się opłaca, jeśli mamy taką możliwość. Dajcie znać jak tam u Was załatwianie spraw w tym temacie, pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-12-2019, 09:42
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member

Domyślnie

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej w temacie kindergeld. Niemcy słyną w Polsce z pomocy socjalnej, więc liczę, że coś dostanę. Lubię mieć informacje od kogoś, kto już coś takiego robił, bo w internecie, często koloryzują. Jak coś wiecie na ten temat to dajcie znać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2020, 12:30
diana.schirley diana.schirley is offline
Junior Member

Domyślnie

Kindergeldzuschlag http://www.bz-polska.pl/dodatek-do-kindergeld/ to dodatek wypłacany łącznie z zasiłkiem rodzinnym i może wynosić nawet do 170 euro na każde dziecko miesięcznie. Jednak taki dodatek nie jest wypłacany osobom, które pobierają inne świadczenia socjalne, takie jak zasiłek dla bezrobotnych, zasiłek socjalny lub pomoc społeczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów