kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 03-12-2014, 15:59
Jenny Jenny is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 11
Domyślnie

Fajnie gdyby praca wiązała się z pasją. Ale nieczęsto tak bywa, prawda? Czasami pasje są ...ekhm... słabo oplacalne, i co wtedy? Wtedy pracujemy w zawodach, które nas nie porywają, ale zarabiamy wystarczająco, by po pracy oddawać się przyjemnościom .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-02-2015, 17:55
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie

Pewnie że nie często, a pasje zwykle sa słabo opłacalne,
wiec jak wychodzę z założenia, że pasja po pracy, a praca dająca dobre zarobki musi być



---
Jak zarabiać z wykorzystaniem internetu
http://praca.twoje.info.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 04-04-2015, 22:23
paulinqa1990 paulinqa1990 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 24
Domyślnie

Oj ja nie lubiłam swojej pracy więc ją zmieniłam i teraz pracując dla siebie i tylko na siebie czuję się o wiele lepiej. A czytając takie artykuły jak tutaj: http://praca.gratka.pl/wynagrodzenia/ jeszcze bardziej motywuję się do działania i pracy! Polacy nie są łamagami i potrafią sobie poradzić w życiu i dobrze zarabiać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 06-04-2015, 10:59
myssszka myssszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja nie lubię mojej pracy właśnie na studiach bo niestety jak to ze studentami pracodawca chce jak najmniej zapłacić i po prostu jak najwięcej wymagać od pracownika...U mnie to jak się nie podoba to na moje miejsce jest tysiąc chętnych heeh Pracuję cały czas na produkcji i jak skończę magisterkę chcę zmienić pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 09-04-2015, 16:24
Meegaane Meegaane is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Najważniejsze, że jesteś ambitna i masz jakiś plan na siebie : ) musisz go zrealizować w końcu. Na pewno Ci się uda tylko musisz być dobrej takiej myśli i się nic a nic nie załamywać do góry głowa i będzie bardzo dobrze : )ja też nie lubię swojej pracy bo dużo u mnie wymagają i niestety bardzo mało płacą..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 14-04-2015, 12:13
bambinaska bambinaska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

W takich pracach jest najgorzej bo pracodawca zawsze małym kosztem mieć jakiegoś pracownika..Też mi się to wcale nie podoba i to jest dla mnie taki wyzysk. Jednak co mają powiedzieć ludzie po 40 lub po 50 co nie mają żadnego innego wyjścia i jakoś tak po prostu muszą tak robić do końca życia by się utrzymać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 15-04-2015, 11:12
pomaranczka pomaranczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja nie lubię swojej pracy bo u mnie to jest ciągle tak samo i nic więcej po prostu jakby to powiedzieć nudy na pudy i nic ciekawego się nawet nie dzięje : ) zdecydowanie jest to dla mnie takie jakieś słabe i z tego powodu stawiam na coś takiego jak przekwalifikowanie się na jakąś inną branże bo już mi się produkcja nudzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 16-04-2015, 19:50
Afrodyfa Afrodyfa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja to kiedyś nie lubiłam swojej pracy jak byłam właśnie w UK i musiałam po prostu bardzo ciężko jakoś tak zapieprzać właśnie tam w Macu..Tego nie lubiłam robić bo przy takiej ciężkiej pracy za dużo nie zarobiłam i po prostu też nie mam co narzekać bo zawsze mogło być gorzej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 07-07-2016, 06:25
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Niestety sporo osób nie lubi swojej pracy... Jak dla mnie jedynym wyjściem jest jej zmiana! Mój brat tak zrobił i teraz jest bardzo zadowolony. Wystarczy stworzyć profesjonalne CV np tutaj i rozesłać. Być może ktoś się odezwie. Nie ma co tkwić w pracy, która nas dołuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 15-12-2017, 08:39
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Jeśli nie lubicie swojej pracy to możecie przecież zawsze ją zmienić. Myśleliście kiedykolwiek o fryzjerstwie? Jeżeli nie to może warto się zastanowić. Zrobicie sobie kursy w profesjonalnej Akademii Gnatyshyn: http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/ i będziecie świetni w tym fachu. Warto wziąć pod uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.