kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 19-03-2015, 14:04
Lena Lena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja nie lubię formalności i akurat bym nie chciała się bawić w coś takiego jak własna firma. Firma własna po prostu wiąże się niestety z dużymi kosztami i nerwami - bo wszystko trzeba jakoś ogarniać jak przychodzi jakaś kontrola czy coś w tym stylu to zawsze trzeba mieć stalowe nerwy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 20-03-2015, 12:07
michala88 michala88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

Własna firma to jak własny hotel bo trzeba akurat być dostępnym cały czas 24 na dobre..Jak się coś będzie działo to już trzeba odpowiadać. Według mnie taka firma to jest jak swój ogródek gdzie pracownicy to takie nasze jakby kwiatki co je w odpowiedni sposób będziemy pielęgnowali przyniosą nam odpowiednie zyski plony : p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 21-03-2015, 16:41
martAa martAa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Z tym hotelem to takie bardzo dobre porównanie : ) jeśli o mnie chodzi to taki własny biznes można chyba dziewczyny rozpocząć jak gdzieś się pracuję w szkole - ma się bardzo mało godzin w tygodniu i po prostu wtedy można coś kręcić ze swoim biznesem bo jakby nie patrzeć wtedy w szkole ma się opłacony zus : pp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 26-03-2015, 11:53
albert7000 albert7000 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Hmm takie pytanie do bardziej doświadczonych co jakbym chciała sobie właśnie założyć swój sklep internetowy?..Mam już pewną wizję ale trochę się boję, że mogło by mi to nie wyjść z tego powodu, że no wiecie mogłabym jakoś nie posiadać odpowiedniej liczby klientów : ( i w ogóle nikt by u mnie nie chciał zamawiać rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 26-03-2015, 13:48
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Oczywiście w późniejszym okresie dojdzie do tego że będziemy musieli zatrudnić nowych pracowników. Dlatego polecam zajrzeć na http://www.edenred.pl/pl/karty-podar...ket-dla-ciebie gdzie dowiemy się jak zmotywować naszych pracowników aby pracowali dla nas wydajnie i szczęśliwie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 30-03-2015, 08:17
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Cytat:
Napisał albert7000
Hmm takie pytanie do bardziej doświadczonych co jakbym chciała sobie właśnie założyć swój sklep internetowy?..Mam już pewną wizję ale trochę się boję, że mogło by mi to nie wyjść z tego powodu, że no wiecie mogłabym jakoś nie posiadać odpowiedniej liczby klientów : ( i w ogóle nikt by u mnie nie chciał zamawiać rzeczy.

Musisz zacząć myśleć nad konkretami: wybraniem odpowiedniego CMS'a (no chyba, że robisz stronę od podstaw w html'u co jest bardziej czasochłonne), sprecyzowaniem zakresu asortymentu oraz zdefiniowaniem kim będą Twoi klienci, żeby móc opracować potem strategię marketingową. W tej kwestii mogę polecić Ci marketing szeptany, o którym możesz poczytać więcej tutaj http://bizzit.pl/marketing-szeptany. W przypadku sklepu internetowego taka forma reklamy jest bardzo ważna, ponieważ jest wsparciem dla SEO i generuje ruch na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 31-03-2015, 15:05
loviczka loviczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie

No taa marketing szeptany ale co akurat po prostu będzie no wiecie jeśli nikt nadal nie będzie chciał kupować i tak i tak .. Bo wynik sklepu internetowego tego pana nie będzie na 1 miejscu ...Wtedy jest trochę przecież niedobrze ehh No a własny biznes najlepiej zacząć od dobrego biznes planu a później jakoś od realizacji tego planu skutecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 03-04-2015, 22:42
sensiak sensiak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Biznes plan a później już szukać zdecydowanie jakiś firm właśnie takich co w internecie się zajmują reklamą - bo dzisiaj bez reklamy w necie w mojej opinii po prostu nie isteniejemy i jest bardzo źle z nami i naszą przyszła właśnie firmą : ) tylko jak ta reklama ma wyglądać co?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 06-04-2015, 13:59
wirginia77 wirginia77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Nie wiem jak tutaj chyba informacji mało możesz znać bo nie wszyscy otwierają tutaj biznes : ) chociaż moja znajoma pracuję w urzędzie pracy i ona mi właśnie coś takiego po prostu mówiła iż zawsze oni dostają jakieś takie dofinansowania z unii..Można się o nie starać jeśli ma się po prostu jakiś taki dobry plan na start.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 09-04-2015, 16:23
Meegaane Meegaane is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Z tym planem na start to faktycznie tak może być po prostu, że trzeba się nad nim jakoś bardzo mocno zastanowić : ) bo bez niego nie ma co nigdzie startować..Ja to się zastanawiałam nad otworzeniem budki z kebabem u mnie w mieście ale mam trochę wątpliwości bo u mnie w małym mieście nie ma niestety studentów żadnych..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.