kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-09-2022, 15:09
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie Uciążliwy ból pleców

Cześć, szukam specjalisty, który pomoże mi z uciążliwym bólem kręgosłupa. Od paru miesięcy towarzyszy mi ciągły ból pleców, z którymi żaden lekarz nie potrafi sobie poradzić. Słyszałam, że jest nadzieja na wyleczenie mojej przypadłości w schemacie Rosadzińskiego. Pomorski Rehabilitant Marcin Rosadziński ma własną metodę leczenia, która przynosi skutki i pomogła wielu osobą wrócić do zdrowia. Co sądzicie? Polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-09-2022, 14:46
Fiolka Fiolka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

Kilka lat temu mój kręgosłup był też w opłakanym stanie, ciągle miałam bóle,nie mogłam się schylić ani zbyt długo siedzieć w jednej pozycji, nawet sen był dla mnie katorgą. Jednak jeden mądry fizjoterapeuta polecił mi nie tylko zmienić dietę, ale też zacząć regularnie się ruszać i wykonywać serie ćwiczeń. Okazało się,że to znacznie poprawiło mój komfort życia. Ćwiczeniami można na prawdę sobie pomóc,zwłaszcza tymi, wykonywanymi pod okiem specjalistów czy trenerów.
Tego typu ćwiczenia oferuje klub sportowy Energym,dla nich zdrowy kręgosłup Kraków u każdego ćwiczącego to priorytet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-09-2022, 08:45
agusia1986 agusia1986 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 225
Domyślnie

Zanim odkryłam Pana Marcina, to byłam u bardzo wielu specjalistów. Większość radziła mi operacje. Na szczęście znajoma powiedziała mi o Pomorskim Rehabilitancie Marcinie Rosadzińskim, który skutecznie mnie wyleczył. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-09-2022, 13:09
Aniela_ Aniela_ is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 92
Domyślnie

Nad morze trochę daleko z Łodzi Dlatego ja mogę polecić dla kogoś kto w centralnej Polsce mieszka rehabilitację w klinice enel sport w Manufakturze. Mają bardzo profesjonalny sprzęt do ćwiczeń i świetnych specjalistów. Skorzystałam z pakietu na bolący kręgosłup więc prócz sesji z rehabilitantem miałam też konsultację z lekarzem – neurochirurgiem. Na szczęście u minie obyło się bez rezonansu ale jak trzeba komuś to tam też robią takie badanie. Wszystko w jednym miejscu dosłownie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-09-2022, 13:49
chrysocolla chrysocolla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 256
Domyślnie

Ja również miałam silne bóle pleców, na które pomogły mi ćwiczenia. Skorzystałam z oferty trener osobisty Poznań, który dopasował plan treningowy. Może u Ciebie też ktoś świadczy podobne usługi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-10-2022, 12:02
Basiencja Basiencja is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 68
Domyślnie

Jestem już po różnych badaniach. Mój bolący kręgosłup to różne zwyrodnienia na które nie ma lekarstw a operowanie kręgosłupa nie jest jeszcze wskazane. W ramach rehabilitacji zapisałam się bez skierowania na 120 bezpłatnych 80 minutowych zabiegów w salonach Medical Moksa https://medicalmoksa.com/ . Zabiegi polegają na stosowaniu maty w pozycji leżącej lub siedzącej. Produkty pomagają w łagodzeniu bólu, rozluźnieniu mięśni i nerwów, skurczach, sztywności w ciele i zapaleniu stawów, przy bólach kręgosłupa i wielu innych dolegliwościach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-12-2022, 14:47
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 563
Domyślnie

W takim przypadku najlepiej zapisać się do specjalisty, u mojej żony była to wizyta u neurochirurga, zapisała się prywatnie i dobrze, ponieważ trafiła na doskonałą osobę z ogromną wiedzą. W Gdańsku przyjmuje Pan Maciej Mielczarek to właśnie on pomógł mojej żonie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-02-2023, 13:12
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Mogą Cię też zainteresować badania takie jak rezonans magnetyczny ceny warszawa: https://voxel.pl/lokalizacja/warszawa-koszykowa/ . Polecam usługi tej placówki medycznej. Na pewno będziecie zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-02-2023, 10:06
fugazi fugazi is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 91
Domyślnie

Zapraszam! https://stomatolog.walbrzych.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-04-2023, 21:39
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 715
Domyślnie

Współczuję, jak coś boli to naprawdę nie jest łatwo przecież funkcjonować, a co jeszcze mówić pracować czy zajmować się dziećmi i domem. Trzeba szukać pomocy, zdiagnozować przyczynę bólu na pewno. Ogólnie ortopedzi nie tylko bólami pleców się zajmują, na tej stronie czytałam o problemach z jakimi pojawiają się często u tych specjalistów narciarze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.