kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 09-07-2015, 20:26
aniabania aniabania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie wanna

Wybór jest podyktowany w dużej mierze metrażem łazienki. Jeżeli ktoś ma przestrzenną łazienkę, to może sobie pozwolić na wannę, albo nawet wannę wolnostojącą. Jeśli łazienka jest mała, to lepiej dać kabinę. Jednak my z mężem zdecydowaliśmy na opak, mamy łazienkę małą, ale chcieliśmy wannę dwufunkcyjną, mamy dużą deszczownicę i parawan, więc w każdej chwili możemy spokojnie wziąć prysznic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 09-07-2015, 21:14
jazefina jazefina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jakbym miała miejsce to zainwestowałabym w takie 2 w 1. Często chcę wziąć szybki prysznic, ale czasem mam też ochotę na wylegiwanie się w wannie. Gdybym miała miejsce kupiłabym wanno-prysznic. A jeśli nie to zdecydowanie prysznic, bo jednak większa wygoda dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 13-07-2015, 09:55
Emilka Emilka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

wanna u mnie przegrywa. wiem że powiecie fajnie sobie nalać pełną wannę wody i wypoczywać ale to nie jest higieniczne rozwiązanie dla mnie, bo siedzi się w brudzie które pod wpływem wody odeszło ze skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 18-07-2015, 21:21
wstalam wstalam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja mam małą łazienkę i posiadam tylko kabinę prysznicową. Wcześniej przed przeprowadzką miałam z kolei tylko wannę. Po półrocznej zmianie dochodzę do wniosku, że sam prysznic w zupełności wystarczy i jest dużo bardziej ekonomiczny od wanny, a głęboki brodzik w sumie może służyć jako mini wanna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 06-09-2015, 16:05
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Tak naprawdę to kwestia indywidualnych przyzwyczajeń. Osobiście wolę kabiny prysznicowe. Na co dzień wydają mi się o wiele praktyczniejsze.
Z drugiej strony marzy mi się sauna domowa. Oglądałam już nawet co nieco na stronie producenta: http://www.megiw4sauna.pl/ . Moim zdaniem w takiej saunie można się zrelaksować o wiele lepiej niż wylegując się w wannie.
Także opcja prysznic+sauna wydaje mi się takim idealnym rozwiązaniem, oczywiście pod warunkiem, że mamy odpowiednio dużo miejsca i funduszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 24-09-2015, 08:19
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Jeśli masz miejsce w łazience to wybierz wannę a najlepiej to i to U nas niestety brak miejsca więc zdecydowaliśmy się na prysznic. Oglądałam wczoraj kabiny prysznicowe Novellini i chyba coś z nich wybierzemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 24-09-2015, 19:48
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Miałam już i wannę i prysznic i nie wiem co jest lepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 17-06-2016, 12:52
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

U nas w mieszkaniu jest wanna, u rodziców z kolei prysznic. Jak się ma małe dziecko, to jednak zdecydowanie wygrywa wanna Moja córka nie chce wchodzić pod prysznic, woli się kąpać. Więc w domu z dzieckiem raczej lepiej wannę. A powiedzcie mi, bo mam zamiar kupić nową pralkę - warto kupić samą pralkę czy pralko-suszarkę? Zastanawiałam się nad Candy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 09-11-2016, 18:48
Maryna Maryna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 43
Domyślnie

Gdyby decydowały o tym tylko moje upodobania, pewnie zdecydowałabym się na wannę. Uwielbiam długie kąpiele - idealny sposób na relaks.
No ale wiadomo, że przy urządzaniu łazienki trzeba brać pod uwagę również względy praktyczne. Polecam przeczytać kilka artykułów w stylu tego: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/jak...-lazienke/950/ . Zdecydowanie ułatwiają urządzanie łazienki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 13-11-2016, 07:06
Rozina67 Rozina67 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 4
Domyślnie

Ja zdecydowanie szukam jakiejś fajnej kabiny, nie chce wanny, to za dużo czasu zjada. Chociaz jest wygodniejsza...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.