kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-03-2015, 11:08
loviczka loviczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie Gdzie pojechać na majówkę w Polsce?

Witam Majówka już tuż tuż i ja zastanawiam się, gdzie można byłoby wybrać się na majówkę w Polsce Zastanawiałam się nad Kazimierzem Dolnym i nad Krakowem, ale ostatecznie wybór padł na Kraków A gdzie Wy planujecie spędzić ten majowy długi weekend? Nie wiem czy rezerwować nocleg w Krakowie czy pojechać w ciemno? Obawiam się trochę, że właśnie dużo osób wpadnie na pomysł pojechania do Krakowa i zostanę bez dachu nad głową Może polecilibyście mi jakieś miejsca, gdzie mogłabym dokonać rezerwacji?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 31-03-2015, 23:03
byledopiatku byledopiatku is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Heh.. do Krakowa na majówkę i bez wcześniejszej rezerwacji? Kiepski pomysł. Oczywiście Kraków i okolice to znakomite miejsce do spędzenia weekendu majowego, ale ruch turystyczny jest tam spory przez cały rok, a podczas takich okresów jak majówka zwiększa się jeszcze bardziej. Najlepiej wyszukać jakiś hotel w Krakowie jeszcze w kwietniu i dokonać rezerwacji.

Ostatnio edytowane przez byledopiatku : 13-04-2015 o 11:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-04-2015, 18:53
Briddhtet Briddhtet is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja tam zawsze wybieram się albo w góry albo na mazury (taka trochę rymowanka wyszła) Kraków mnie nie kręci, głównie przez to że panuje tam straszny smog, a ja mam małe dzieci więc nie chcę ich narażać na wdychanie tego smogu podczas podróży, wiec wolę żeby poodychały prawdziwym świeżym powietrzem niż mają się truć i potem żeby chorowały na jakieś zapalenia płuc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-04-2015, 09:12
loviczka loviczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał byledopiatku
Heh.. do Krakowa na majówkę i bez wcześniejszej rezerwacji? Kiepski pomysł. Oczywiście Kraków i okolice to znakomite miejsce do spędzenia weekendu majowego, ale ruch turystyczny w Krakowie jest spory przez cały rok, a podczas takich okresów jak majówka zwiększa się jeszcze bardziej. Najlepiej wyszukać jakiś hotel jeszcze w kwietniu i dokonać rezerwacji.
W takim razie najlepiej coś wcześniej zarezerwować na obrzeżach miasta będzie taniej ? Bo chcielibyśmy zabrać rowery i pojeździć po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i odwiedzić też Ojców Noclegi oferowane w internecie będą wiarygodne? Raz już trafiłam na piękne zdjęcia a pensjonat okazał się ruiną bez gości;/ dlatego obawiam się tych wcześniejszych rezerwacji;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-04-2015, 09:34
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Rozumiem,że planujesz coś z Warszawy? Nie polecam jechać w ciemno ponieawz na weekend majowy może być już wszystko porezerwowane - szczególnie w Krakowie. Lepiej jest zarezerwować sobie teraz , szczególnie,że jest to ostatni dzwonek.
My jedziemy do Wrześni. Mamy ochotę trochę wypocząć od warszawskiego szumu. Zarezerwowaliśmy sobie noclegi w dworze Podstolice:
http://www.podstolice.pl/oferta/117

Piękne miejsce, mąż mi się tam oświadczył. Elegancki dworek, piękne otoczenie oraz myślę,ze na weeked majowy zostanie tam zorganizowany jakiś koncert.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-04-2015, 14:51
gornapolka gornapolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Zgodzę się z wyżej przestawionymi argumentami. Na majówkę jedynie jeżeli będziesz chciała w ciemno jechać to trafisz na same hostele lub jakieś hotele które ci ten weekend zepsuje, na majówkę planuję właśnie wyjechać na mazury wszystko sobie wcześniej zarezerwowałam żeby później nie biegać za takimi dobrymi hotelami czy noclegami.Co do rezerwacji to proponuje stare miasto w Krakowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-04-2015, 09:36
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja znalazłam dobre miejsce na majówkę. Baniocha hotel euromotel.com.pl ma dobrą ofertę. Przynajmniej dla mnie, bo lubię pokoje, które są duże, a nie takie klaustrofobiczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-04-2015, 21:14
karolagje karolagje is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2012
Posty: 11
Domyślnie

Jeżeli lubisz spędzać czas aktywnie to może spróbuj jakiegoś wyjazdu z tym biurem: http://www.ehschool.pl/ - organizują wyjazdy kitesurfingowe i wakeboardowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-02-2016, 12:35
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Proponuję do jachranki uderzyć, świetna okolicy, obok park linowy, rzeka, zalew, hotel, restauracja.
Proszę zajrzeć tutaj
http://jachranka.pl/
http://parklinowyjachranka.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-02-2016, 12:40
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Zdecydowanie polecam galerie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.