kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 25-03-2015, 13:30
arturo900 arturo900 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał perfekcyjnapani
Myślę, że najlepiej by było zacząć od znalezienia takich przepisów które nie zajmują wiele czasu a przy okazji gwarantują dobre i efektowne dania. Bo trzeba najzwyczajniej w świecie przyzwyczaić sie do stasnia nad garami w kuchni
dokładnie ... a prostych i szybkich przepisów jest na prawdę mnóstwo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 26-03-2015, 17:28
ernest33 ernest33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Jak znaleźć w sposób prosty ustawić sobie chociażby na komórce coś takiego właśnie, że po prostu no wiecie przypomnienie takie gdzie będzie dzownić w każdy dzień np. o godzinie 19 i wtedy będziemy sobie po prostu przypominać, że właśnie będzie bardzo okej nam przypominać, że to jest taki time to cooking hihi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 28-03-2015, 12:42
xkarola24 xkarola24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Przypomnienie też jest dobrym rozwiązaniem, a nawet możesz sobie kartki na lodówce powiesić, żeby ci przypomniały o obiedzie albo gdzieś, gdzie często patrzysz. Drugim takim sposobem może zacząć trochę od przepisów, które się łatwo wykonuję a pożniej z czasem lepsze trudniejsze dania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 31-03-2015, 18:40
glosnaaJaa glosnaaJaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

No cóż.. dobre książki kucharskie oraz dokładne przepisy, które można znaleźć w internecie, zazwyczaj podają przewidywany czas przygotowania posiłku, więc można się kierować tym parametrem. Z drugiej strony takie informacje nie zawsze się sprawdzają, gdyż dużo zależy od umiejętności osoby przygotowującej danie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 06-04-2015, 10:03
myssszka myssszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Jakoś no nie wiem trza się zebrać w sobie kobietki i dalej jakoś tak czynić swoje cały czas ; ) czyli napisać sobie w kalendarzu czy też notesie dzisiaj poniedziałek czyli gotowanie i robimy jakieś piękne i dobre ciasto : ) jeśli chodzi o mnie to ja w sobotę i poniedziałek robię jakieś takie ciasta : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 06-04-2015, 13:38
wondefurLIve wondefurLIve is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja też często nie mam czasu na gotowanie, więc czasem gotuje obiad na dwa dni a, jeżeli już mam czas to na bieżąco gotuje obiad. Często sobie ustawiam powiadomienie na telefonie czy piszę na lodówce notatkę kupić to tam, to i co ugotować, bo czasem mi się zdarzy zapomnieć co miałam gotować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 26-04-2015, 17:43
balbinka11 balbinka11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Czasem tak jest, że nie mamy czasu na ugotowanie obiadu, ale to jest ważny posiłek w ciągu dnia i trzeba gospodarować sobie jakoś ten czas, by nawet na najprostsze dania znaleźć czas. Miałam ten sam problem rok temu, ale po czasie właśnie się zorientowałam, że muszę mieć czas na obiad, bo dłużej tak być nie może.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 28-04-2015, 09:05
Martyny Martyny is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Zamiast pisać i się zastanawiać czy się znajdzie czas na gotowanie i tego typu rzeczy trzeba się zabrać do działania. Po prostu to jest jedyny sposób do tego by znaleźć czas na jakieś gotowanie. Nic innego mi nie przychodzi do głowy, jak mam narzekać to się zawsze zabieram do pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 28-04-2015, 14:49
aniulka675 aniulka675 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

tak, popieram poprzedniczkę. Nie ma co marnowac czas na neta, tylko trzeba się brac za gotowanie :-) Sporo jest jednak szybkich przepisów, które można wykorzystać i szybciutko cos fajnego przygotować. Trochę inwencji trzeba wykazać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 02-05-2015, 17:46
malibu0992 malibu0992 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Dokładnie trzeba działać jeszcze raz działać obiad to podstawowy posiłek ciągu dnia i nie wyobrażam sobie, by go w moim życiu mogło zabraknąć. Czasem ze wszystkiego rezygnuje, by tylko zrobić obiad a, jeżeli już brakuję mi czasu to coś na szybko przygotuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.