kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-08-2016, 10:30
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie Fundusz inwestycyjny

Witam. Jaki fundusz inwestycyjny możecie mi polecić ? Mam troszkę oszczędności w domu i chce je mądrze zainwestować. Rozglądam się oczywiście po internecie w poszukiwaniu róznych fajnych pomysłów. Wiele ciekawych informacji natrafiłam na https://www.leggmason.pl/pl/inwestycje A co Wy sądzicie o takim pomyśle ? Jestem bardzo ciekawa waszej opinii na ten temat. Z góry dziękuję już za Waszą pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-08-2016, 19:42
raff3ds raff3ds is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 1
Domyślnie Dobra lokata bankowa

Szukacie bardzo dobrych lokat bankowych ? Jeśli tak to zobaczcie na http://www.finmarket.pl/finanse/lokaty niesamowity portal, porównywarka z najlepszymi lokatami bankowymi, nawet 4 % tylko na 3 miesiące czasu !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-09-2016, 10:33
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Pewnie warto o tym pomyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-02-2019, 08:30
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Popularnym rozwiązaniem są polisolokaty, które niestety bywają zwodnicze, a firmy ubezpieczeniowe, które je oferują tak je konstruują, że w przypadku zerwania umowy, ludzie tracili praktycznie wszystko. Na pewno trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę, chcąc polisolokatę: http://epolka.pl/polisolokaty-o-czym...isaniem-umowy/, ponieważ uważają, że w ten sposób mogą sporo zarobić przez inwestycję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-01-2020, 14:55
Sandra Sandra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 14
Domyślnie

aktualne notowania funduszy inwestycyjnych . Większość inwestycji wymaga od nas posiadania jakiegoś, często całkiem sporego kapitału, liczonego w tysiącach albo dziesiątkach tysięcy. Zalecam wam zapoznać się z notowaniami funduszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-06-2021, 13:09
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Hejka. Jak już mowa o funduszach inwestycyjnych to tak się zastanawiam nad tym czy wiecie coś może więcej na temat fundusze absolutnego zwrotu ? Bo kiedyś czytałam, że warto o takim funduszu pomyśleć oczywiście z głową. Także na pewno poszukam jakiś informacji na ten temat aby móc jakoś zdecydować co dalej robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-06-2021, 10:02
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja uważam że trzeba oszczędzać systematycznie bo jak sami nie zadbamy o siebie to nikt za nas tego nie zrobi. Jest wiele ciekawych rozwiązań ale mnie interesują te gdzie mam pewność że w razie mojej śmierci zgromadzone środki przejdą na dzieci. Właśnie dlatego dziedziczenie IKE przekonało mnie do inwestowania w ten instrument. Oczywiście to tylko jedno z wielu rozwiązań bo stosuję dywersyfikację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-01-2022, 12:52
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Warto zdecydowanie rozważyć inwestycję w złoto z pomocą sprawdzonej mennicy, jak https://www.mennicaskarbowa.pl/ Ceny są naprawdę bardzo dobre, więc opłaca się postawić tutaj na inwestycję bezpieczną na swoją emeryturę, czy dla swoich dzieci na przyszłość. Mam nadzieję, że również pozytywnie będziecie zaskoczeni możliwościami i ilością wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.