kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-07-2017, 14:48
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie ubranka dla maluszka

Witajcie! gdzie kupujecie ubranka dla swoich maluszków. Macie jakieś sklepy które polecacie ? Na internecie wypatrzyłam bardzo fajny sklep dla dzieci , dziewczyny go polecają , maja tam śliczny kaftan niemowlęcy bardzo mi się podoba, co o nim myślicie ? Kupowałyście u nich ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-02-2018, 18:05
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A ja was zachęcam do zerknięcia do sklepu https://kochanyurwis.pl/niemowle . Jeżeli szukacie naprawdę oryginalnych i wysokiej jakości ubranek dla maluszka to warto tam zajrzeć. Właśnie będę tam zamawiać komplet "owieczka" bo jest przeuroczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-03-2018, 20:23
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

A ja szukam wyprawki dla maluszka i oprócz ubranek jest mi potrzebny jeszcze laktator. Od znajomej usłyszałam, że najlepszy jest ręczny. W sieci doczytałam, że teraz bardzo popularny jest Lakta Mila. Znalazłam go na stronie http://www.simed.pl/ w bardzo fajnej cenie i zestawie z butelką, w której można przechowywać pokarm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-03-2018, 14:52
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Przy okazji tego wszystkiego warto dla maluszka kupić np. http://haxe.pl/component/ssproducts/...-koncowek.html taki aspiratorek do noska, takei urządzenie bardzo się przydaje zwłąscza jak dzieciątko malutkie jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-03-2018, 17:21
lola44 lola44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

Widzę, że dużo tu ciekawych propozycji, ja dorzucę od siebie sklep polskich producentów: https://malani.pl/ i nr kontaktowy do nich: 535 555 995 Mają ubranka zarówno dla niemowląt jak i dla starszych dzieciaczków. Koleżanka wysłała mi na nich namiary i bardzo zachwalała więc możecie sobie zerknąć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-05-2018, 16:33
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Oczywiście w przypadku każdego maluszka ubranka to podstawa. Jednakże warto pomyśleć szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka o zakupie takich produktów jak rożek niemowlęcy. Wiele pięknie wykonanych propozycji tego rodzaju znajdziemy m.in. nawww.trilli.pl/rozki-niemowlece-c-10_17.html i tak sobie myślę, że sprawdzą się one idealnie także np. jako upominki z okazji chrztu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-05-2018, 09:21
rodzic1984 rodzic1984 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 1
Domyślnie

Muszę Wam powiedzieć, że miałam ostatnio kupić markowe ubranka. Chciałam taki komplecik, który będzie "od święta". Kiedy zobaczyłam ceny, szybko zrezygnowałam z tego pomysłu Teraz najczęściej robię zakupy w sieci, zwłaszcza kiedy maluch śpi. Ostatnio zamawiałam na sklep internetowy dla noworodków i wszystko było OK.

Ostatnio edytowane przez rodzic1984 : 23-05-2018 o 09:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-05-2018, 16:11
Walkiria Walkiria is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

Świetne są te ubranka, szkoda że kiedyś takich nie było
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-06-2018, 11:24
paseczek paseczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 38
Domyślnie

Ja swojemu dziecku bardzo często zakładam rajstopy dla dzieci - są wygodne i nie spadają, więc nie muszę ich co chwilę poprawiać, tak jak w przypadku spodni na gumce. Do tego są miłe dla skóry, więc moje dziecko bardzo chętnie je nosi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-07-2018, 13:08
torxion torxion is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 98
Domyślnie

No kiedyś wybór był bardzo niewielki, ale obecnie to jest możliwości na prawdę wiele Ilość sklepów i wzorów ubranek dla dzieci jest ogromna Na stronie https://4kidspoint.pl/ znaleźć można artykuły dla niemowląt w bardzo dobrych cenach. Sam kupowałem tam ostatnio ubranka dla synka i znaleźć tam można nie tylko produkty na lato, ale również i zimę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.