kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 05-09-2017, 09:35
Ghasul Ghasul is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 2
Domyślnie

Jeśli chodzi o okablowanie w instalacji elektryczne w salonie, to istnieje prosty sposób na to, aby je zorganizować. Pomocne w tym mogą się okazać opaski poliamidowe, które znajdziecie w wielu dobrych sklepach internetowych z akcesoriami elektrotechnicznymi. Dobrym przykładem takiego miejsca może być między innymi http://elcan.pl/ - mają bardzo duży wybór, jeśli chodzi o tego typu produkty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 07-09-2017, 14:12
tajando tajando is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

dla mnie remont to największy koszmar z możliwych, nienawidzę tego robić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 12-09-2017, 16:21
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ojjj znam ten ból my też niedawno skończyliśmy remont. Sprzątania co nie miara ale jak się ma dobre środki to jakoś to idzie. I nie - wcale nie mówię tu o jakiejś profesjonalnej chemii np z Niemiec Podłogi ( panele ) domyłam bez problemu Sidoluxem. Najgorzej było z szafami w środku niby wszystko zabezpieczone a jednak kurzu pełno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 12-09-2017, 17:59
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja co prawda nie po remoncie ale przed przeprowadzką do nowego domu. Na samą myśl o sprzątaniu i myciu podług robiło mi się słabo- strasznie tego dużo i brudne. Ale koleżanka poleciła mi kupić płyny Sidolux i faktycznie z nimi poszło szybko i sprawnie a co ważniejsze moje podłogi pięknie lśniły i nie miały smug!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-09-2017, 17:39
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Echhh fajnie... Jeśli o mnie chodzi, to remont dopiero przede mną. Z jednej strony mam świadomość tego, że sporo roboty przede mną, a z drugiej... baaaardzo się cieszę. Właśnie wybieram płytki http://www.domlazienkaplytki.pl/cisa/liberty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 02-10-2017, 14:08
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie No, no !!

Cytat:
Napisał Dafne34
Powiem Wam szczerze, że mnie osobiście wszelkie remonty w domu, zwłaszcza przeprowadzane przez męża dosłownie przerażają, głównie ze względu na czas ich trwania. Dlatego też stwierdziłam, że przy następnym sięgnę po pomoc doskonalewnetrze.pl remont mieszkania warszawa i w końcu wszystko będzie starannie i zrobione, a ja nie będę musiała oczekiwać wieki na efekty

Dokładnie tak! Mój też to by wiekami robił, a potem problem, że bałagan, że brak obiadu, że coś tam jeszcze. Na maj przyszłego roku planujemy całą renowację mieszkania, w związku z czym weźmiemy firmę i tyle. Już mu zapowiedziałam, że trzeba wybulić, jak ma mi narzekać. Tylko nie wiem, czy https://www.facebook.com/wyremontujemy/ będzie ok? Co myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 02-10-2017, 14:11
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Jeśli planujesz remont salonu to może Ci się przydać nowy sprzęt RTV. Zajrzyj koniecznie na stronę https://mirapolnext.pl/tv-i-video-c-101_123.html. Znajdziesz tam bardzo wiele propozycji w bardzo dobrych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 03-10-2017, 11:18
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A to na pewno się przyda. Z chęcią wymieniłabym na nowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 03-10-2017, 15:05
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Oj tak, lepiej wynająć firmę, niż dać się popisać mężowi
Mój też miał taki pomysł, żeby wszystko zrobić sam, ale szybko wybiłam mu go z głowy i do projektowania salonu wynajęłam specjalistów, którzy dużo lepiej sobie poradzili z projektem
W Warszawie mogę Wam polecić Pana Wojtka http://tomaladesign.com/aranzacja-salonu/, sprawdźcie jego projekty salonów na stronie, na pewno coś przypadnie Wam do gustu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 27-10-2017, 10:00
knall knall is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 180
Domyślnie

pewnie wszystko zależy jakiego masz męża



browse around this web-site
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.