kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 21-04-2021, 10:45
domenick.oconner's Avatar
domenick.oconner domenick.oconner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Miasto: Głogów
Posty: 4
Domyślnie

Zdrowa dieta i aktywny tryb życia mogą poprawić samopoczucie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 09-05-2021, 09:57
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Zdecydowanie tak! Z tym że to nieraz nie wystarczy, ja pamiętam tez żeby stosować probiotyk proctolact nie tylko przy leczeniu antybiotykami ale też sytuacjach kiedy jestem narażona na stres czy podczas podróży
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 09-05-2021, 16:23
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Nie zawsze to dbanie o zdrowie lub dochodzenie do zdrowia jest takie proste. Sama coś o tym wiem zmagając się z nawracającym zakażeniem bakterią Clostridium Difficile pomimo leczenia. Ostatnio nabrałam dużej nadziei jak dowiedziałam się o Human Biome Institute https://human-biome.com/ i przeszczepieniach mikrobioty jelitowej. Skuteczność leczenia to ponad 90%. Dobrze, że trafiłam na dobrego gastrologa, który naświetlił mi taką możliwość leczenia. Takie zabiegi są coraz częściej wykonywane jak się okazuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 12-05-2021, 08:51
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

Dbanie o zdrowie to także profilaktyka i badania a zwłaszcza cytologia bo ona nieraz ratuje życie, ja też kiedy miałam gorszy wynik musiałam stosować papilocare przez pół roku, potem lekarz kazał mi powtórzyć badanie i już było ok, bo zwykle takie zmiany powoduje hpv
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 12-05-2021, 09:10
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Moim zdaniem badania się najważniejsze w kwestii dbałości o zdrowie. Warto sprawdzać nie tylko krew, ale i mocz, np. leukocyty. Na https://www.zdrowie.info.pl/o-czym-s...ocyty-w-moczu/ piszą czym one są, jakie są normy, co oznaczają i jakie zagrożenia za sobą niosą. Warto być świadomym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 26-05-2021, 09:41
olga olga is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 35
Domyślnie

Zakwas buraczany potrafi zdzialac cuda jest naprawde dobry w smaku i mozna sie przyzwyczaic i pic regularnie
__________________
Umundurowanie Policji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 19-08-2021, 13:31
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Myślę, że na pewno ważne jest zdrowe odżywianie się. Warto poszukać porad na ten temat w Internecie, ciekawy tekst można przeczytać tutaj. Myślę, że warto zapoznać się z takim punktem widzenia.

Ostatnio edytowane przez eliza104 : 06-09-2021 o 11:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 20-08-2021, 10:15
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Najważniejsze to jeśli zauważymy, że coś złego dzieje się z naszym organizmem to nie czekajmy tylko od razu zgłośmy się do lekarza specjalisty. U mnie pojawiły się bóle podczas oddawania moczu, także nie czekałam tylko od razu umówiłam się do urologa w szpitalu Mazovia. Zbadali mnie no i się okazało, że mam kamienie na nerkach. O tyle dobrze, że to była początkowa faza i leczenie nie było bolesne i jakieś długotrwałe. Wykonano u mnie zabieg kruszenia kamieni w drogach moczowych falą uderzeniową generowaną pozaustrojowo (ESWL). No i teraz już jestem w pełni zdrowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 20-08-2021, 11:06
atas atas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 1
Domyślnie

warto na pewno postawić na odpowiednią suplementację

_____
https://elektryk-sklep.pl/aparatura-laczeniowa-c11797
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 20-08-2021, 13:05
roszpunkaa1997 roszpunkaa1997 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 10
Domyślnie

Witam! Moja czteroletnia córeczka od kilku dni jest przeziębiona. Dotychczas zażywała głównie medykamenty, jednak chciałabym zastosować także jakieś naturalne metody leczenia. Zastanawiam się nad
miód lipowy. Znajoma powiedziała mi o https://mybee.pl/miod-lipowy_23 . Korzystał ktoś z ich usług? Jeśli tak, to jakie macie zdanie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.