kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #11  
Stary 11-01-2018, 13:46
Caloli Caloli is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 1
Domy¶lnie

Czy mieszkania w Warszawie szybko zyskuj± na warto¶ci?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-01-2018, 13:51
Hymniu119 Hymniu119 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 4
Domy¶lnie

Nie do koñca, niestety...
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-01-2018, 11:24
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domy¶lnie Mieszkania

Je¶li chodzi o mieszkania w Warszawie, to ja ze swojej strony mogê poleciæ Mokotów. Ca³kiem przyjemna dzielnica, nie brak wokó³ terenów zielonych, a jak kto¶ ma ochotê zrobiæ wiêksze zakupy, to jest dostêpna Galeria Mokotów. Ja tam mieszkam od studiów i bardzo chwalê sobie to rozwi±zanie. Niedawno wprowadzi³em siê do w³asnego mieszkania na Mokotowie i mogê podpowiedzieæ, ¿e warto zainteresowaæ siê nowymi trendami w aran¿acji. Teraz na przyk³ad modne s± ceglaste ¶ciany - https://www.dulux.pl/pl/artykuly/sciana-z-cegly
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #14  
Stary 15-01-2018, 13:25
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domy¶lnie

Ciekawe oferty znalaz³am na spokojnym osiedlu Le¶ny Kwiat, znam kilka osób, które kupi³y tam mieszkania i s± zadowolone z lokalizacji, dostêpu do sklepów, aptek, marketów itp.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-01-2018, 08:37
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domy¶lnie

To pewnie zale¿eæ bêdzie od tendencji rynkowych, ale zdawa³o mi siê, ¿e ceny mieszkania id± raczej w dó³, ni¿ w górê.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #16  
Stary 22-01-2018, 09:46
Danilla93 Danilla93 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 8
Domy¶lnie

W ostatnim czasie ³adne osiedla powsta³y na Targówku. W³a¶nie tam ostatnio siê przeprowadzi³am i jestem zadowolona ze swojego wyboru. Okolica jest cicha a ludzie bardzo mili. Równie¿ z dojazdem do centrum nie ma problemu a ju¿ za rok powstanie metro, wiêc komunikacja bêdzie bardzo dobra. Warto zastanowiæ siê nad zakupem mieszkania przed otwarciem metra, gdy¿ ceny pó¼niej mog± znacznie wzrosn±æ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-03-2018, 09:27
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domy¶lnie

Masz na my¶li to osiedle Atala które powstaje w pobli¿u nowej stacji metra? Rzeczywi¶cie s± ³adne, do tego okolica jest bardzo dobra dla aktywnych ludzi bo jest jeszcze trochê zieleni i sporo przestrzeni do rekreacji
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #18  
Stary 28-03-2018, 21:07
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domy¶lnie

£adna okolica jest w Wilanowie ja w³a¶nie chce tam kupiæ sobie mieszkanie. Rozmawia³am ju¿ wstêpnie z tamtejszym agentem nieruchomo¶ci Eugeniuszem Jaworskim 603 195 624 i mówi³ ¿e cenowo mieszkania dobrze stoj±, spokojnie dostanê ³adne i przestronne mieszkanie w du¿o ni¿szym bud¿ecie ni¿ jakbym mia³a np. w Centrum braæ
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.