kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-12-2021, 15:29
natka98 natka98 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 89
Domyślnie Nauka pływania

Cześć! Moje dziecko postanowiło na nowy rok zacząć pływać. Z tej okazji szukam nauka pływania dla dzieci kozy. Znajoma ostatnio była w https://victoriakozy.pl/. Bardzo polecała jednak chciałabym zasięgnąć jeszcze jakiejś dodatkowej opinii. Polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-03-2022, 22:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Ja do nauki pływania dzieci zdecydowanie polecam tę firmę: https://sportfun.com.pl/nauka-plywania-dla-dzieci/ Mój synek uczył się tutaj pływać i bardzo szybko mi tu poszło. Bardzo polubił swojego instruktora i sam się domagał kolejnych lekcji. Widać, że pracują tam ludzie z pasją i odpowiednim podejściem do dzieci. Zdecydowanie polecam te miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-04-2022, 08:13
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Nauka pływania jest ważna. Pływanie ma duży wpływ na organizm, układ mięśniowy i też na wydolność. No i daje mega duzo frajdy. My w tym roku chcemy jechać rodzinnie na obóz z https://movecamp.pl/wyjazdy-rodzinne/ gdzie dzieciaki będą się uczyć pod okiem instruktorów. Próbowaliśmy sami ich uczyć ale wiadomo jak to jest z rodzicami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-05-2022, 16:03
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie

Jeśli szukacie dobrej nauki pływania dla niemowląt to koniecznie sprawdźcie ofertę firmy malinurkowie.pl. Znajdziecie tam między innymi bardzo interesującą ofertę, jeżeli chodzi o basen dla dzieci Kraków. Z tego co widziałam, to jest u nich dostępna również indywidualna nauka pływania dla dzieci , więc myślę, że warto byłoby się do nich zgłosić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-05-2022, 15:29
trace77's Avatar
trace77 trace77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 1
Domyślnie

Odpoczynek we własnym basenie jest o wiele bardziej relaksujący niż w basenie publicznym. Główny wpływ na to ma świeże powietrze i cisza. Nie każdy potrafi odpoczywać w miejscu tak głośnym jak publiczny basen.


________________________
baseny ogrodowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-05-2022, 11:58
Paladin543 Mężczyzna Paladin543 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Kiedyś bardzo dobrze pływałem, mam nadzieję że uda się kiedyś przypomnieć sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.