kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-10-2014, 16:04
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Mieszkania we Wrocławiu są drogie?

Słyszałam już sporo opinii na temat cen mieszkań we Wrocławiu i większość tych opinii nie była korzystna.
Ktoś z was kupował tam coś w ostatnim czasie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-10-2014, 08:47
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Zależy jak na to spojrzeć.
Sama ostatnio porównywałam ceny mieszkań w różnych polskich miastach i przyznam, że we Wrocławiu zróżnicowanie ofertowe jest spore.
Tu można dokładniej zobaczyć: http://targimieszkaniowe.net/nowe-mi...-domy-wroclaw/
Znajdzie się zarówno coś dla osób szukających niedrogiego M2, jak i rodzin potrzebujących nowych domów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-10-2014, 13:55
AdelaPol1760 AdelaPol1760 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 8
Question

Niestety jak ja kiedyś szukałam mieszkania we Wrocławiu - ceny były piorunujące. Odpuściłam szukanie, ponieważ na tak drogie mieszkanie mnie po prostu nie stać. Na szczęście udało mi się znaleźć w fajnej miejscowości mieszkanko w atrakcyjnej cenie

W zdrowym ciele, blogerski duch - poznaj mnie na http://wsparciedlarodzin.bloog.pl/.

Ostatnio edytowane przez AdelaPol1760 : 28-05-2015 o 10:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-10-2014, 11:21
migdaliapl1112 migdaliapl1112 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Arrow

na tle np Poznania i Gdańska Wrocław nie wypada zle. warto zainteresowac się mieszkaniami w Kątach Wrocławskich czy Leśnicy - dojazd jest lepszy niż z niektórych dzielnic miasta, a ceny sporo niższe.

W wolnej chwili wejdź na bloga http://hotelowelove.blog.iwoman.pl/ - autor pisze bardzo ciekawe posty.

Ostatnio edytowane przez migdaliapl1112 : 28-05-2015 o 11:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-11-2014, 15:15
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał AdelaPol1760
Niestety jak ja kiedyś szukałam mieszkania we Wrocławiu - ceny były piorunujące. Odpuściłam szukanie, ponieważ na tak drogie mieszkanie mnie po prostu nie stać. Na szczęście udało mi się znaleźć w fajnej miejscowości mieszkanko w atrakcyjnej cenie

A gdzie dokładnie szukałaś? Jest wiele miejsc, w których oferuje się nawet nowe mieszkania we Wrocławiu i niekoniecznie za spore sumy. Teraz jak już wybrałaś to nic nie poradzimy, ale następnym razem sprawdź kilka miejsc. Jednym z nich może być mapanieruchomosci.pl, gdzie są mieszkania z całej Polski w całkiem dobrych cenach. Z ciekawości zapytam, daleko od Wrocławia się wyprowadziłaś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-07-2017, 08:14
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkania we Wrocku

Ja szukałam po całym WRocku i dobry Jest Nowy Graj

Ostatnio edytowane przez Ravthid : 06-07-2017 o 09:29.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-12-2017, 12:23
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 589
Domyślnie

Na pewno we Wrocławiu mieszkania nie są droższe niż w innych miastach ajak na osiedle takie jak Nowe Miasto Różanka to powiedziałbym że nie jest drogo jak za taki standard i położenie, bo do centrum łatwo się dostać a i okolica osiedla ładna, blisko do rzeki i wokół jest dużo zieleni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-01-2018, 08:00
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkania

jakby któraś z koleżanek była zainteresowana, to jeszcze mogę ze swojej strony dodać osiedle "Promenady wrocławskie". Moja siostra niedawno wprowadziła się na to osiedle i bardzo sobie chwali obecne miejsce zamieszkania. Wiecie, w niektórych miejscach ciężko przyzwyczaić się do nowego, a na "Promenadach" moja siostra zaklimatyzowała się niemal od razu. Jak wspomina, nie dość że osiedle jest dobrze skomunikowane, to jeszcze w dodatku można liczyć na tereny zielone. W pobliżu nie brakuje ani tras spacerowych ani rowerowych, a Zuzka jest wielką miłośniczką dwóch kółek, więc czeka tylko aby wsiąść na rower. Teraz nie bardzo jest pogoda, ale jak tylko się porządnie ociepli, to nie mam wątpliwości, że moja siostra przystąpi do wzmożonej jazdy na jednośladzie. Wreszcie, najważniejszy argument podobnie jak przy Nowym Gaju - okolica jest spokojna i bezpieczna. NIe trzeba bać się o swoje bezpieczeństwo A na marginesie mam do Was pytanie, czy Waszym zdaniem ten ubezpieczyciel -https://www.gothaer.pl/ jeśli chodzi o mieszkania, jest wart zainteresowania?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.