kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-08-2017, 09:56
katpio123 katpio123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 38
Domyślnie Dobry pędzel do podkładu

Dziewczyny, szukam porządnego pędzla do nakładania podkładu. Ten, który mam zrobił się już wyleniały i robi plamy. Zresztą nigdy nie byłam z niego szczególnie zadowolona Macie jakieś godne polecenia? Co sądzicie o pędzlach Hakuro? Mam na oku taki: https://puderek.com.pl/pedzle-hakuro...neralnego.html i jak na razie to mój faworyt. Czytałam , że pędzle Hakuro są bardo dobrej jakości i że wiele makijażystek z nich korzysta. U Was się sprawdzają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 31-08-2017, 11:33
Agnieszka Agnieszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 51
Domyślnie

Wiem, że RLM poleca go na YouTube. Osobiście nie używałam, bo kosz przerasta moje możliwości, ale kupiłam podobny tego typu. Używałam też szczotki (na wzór tej, której używa Katosu) i też była niczego sobie. Jednak osobiście lubię nakładać podkład beauty blenderem - jakoś bardziej podoba mi się wtedy ten makijaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-10-2017, 07:52
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Jeśli chodzi o pędzle to polecam przeczytać artykuł z http://www.ezebra.pl/Rodzaje-pedzli-...494924997.html jest tam opis jaki pędzel służy do czego. Naprawdę wart przeczytania. Ale jeśli chodzi o podkład to ja jestem też za tym aby nakładać go beauty blenderem. Daje on wtedy lepsze wykończenie. Łatwiej jest wklepać podkład w twarz. Do tego łatwiej się ten podkład rozprowadza po twarzy. I dla niewprawionej osoby taki beauty blenderem trudniej zrobić smugi, więc ten makijaż wygląda lepiej. Oczywiście używam też czasem pędzla, a mam pędzel z golden i jest on bardzo dobry, oraz nie drogi więc polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-10-2017, 14:06
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ja używam do nakładania podkładu używam jednak gąbki, u mnie sprawdza się dużo lepiej, niż pędzel. Za to pędzli do makijażu http://senseandbody.pl/nasze-marki/girls-best-friend/ używam do całej reszty, czyli nakładania pudru, różu, czy bronzera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-10-2017, 17:04
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Pędzel do podkładu to jedno, ale ważne jest też by sam podkład był dobrej jakości. Wtedy makijaż dużo łatwiej wykonać. Jakiej marki podkładu używacie ? Bo słyszałam że maybelline podkład jest dobry .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-10-2017, 12:54
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Koniecznie sprawdź ofertę Oriflame https://pl.oriflame.com/makeup/beaut...makeup-brushes Mam wrażenie, że ich produkty są niedoceniane. A są naprawdę świetnej jakości i w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak dla mnie na rynku nie ma nic lepszego. Możesz odrazu skomponować sobie cały zestaw pędzli - od tego do podkładu, pudru czy różu i bronzera. Będziesz zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-10-2017, 10:48
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Mi koleżanka kupiła na prezent świetny pędzel z firmy Golden Rose. Bardzo sobie go chwale. W sumie sama mam dużo kosmetyków z tej firmy i też często kupie jakiś podkład czy szminke na urodziny koleżankom. Teraz w modzie są matowe więc już zrobiłam sobie mały zapas różnych kolorów Generalnie polecam zajrzeć tam, szczególnie jak robicie większe zakupy, od 170zł jest dostawa gratis
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.