kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-08-2021, 10:10
deborah deborah is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 644
Domyślnie Dentysta

dentysta Kraków - jaki gabinet polecacie? Chciałabym się umówić na konsultację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-02-2022, 09:16
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

Ja uważam, że jeśli chodzi o leczenie uzębienia, to zawsze warto stawiać na sprawdzone i skuteczne metody. Ja trochę orientowałem się w tym temacie i uwazam, że dzisiaj powinniście wybierać najlepsze gabinety w Waszej okolicy. Na stronie https://www.cytrus-lawenda.pl/endodoncja widziałem różnego rodzaju propozycje stomatologiczne. Ktoś z Was leczył może zęby w takich gabinetach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-03-2022, 16:43
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 568
Domyślnie

Gdy zależy nam na tym aby nasz uśmiech był ładny i przede wszystkim zdrowy to zdecydowanie warto jest również wiedzieć do jakiego stomatologa warto chodzić. Również sama proteza zębowa jak się okazuje jest niezwykle ważna i zdecydowanie wiele osób już na pewno musi o niej pomyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-03-2022, 10:06
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Jeśli chcesz rozwijać swój gabinet, to ja mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez RSQ Doctor w przypadku których będziecie mogli liczyć na takie rozwiązania jak umawianie wizyt online , co jest ogromnym ułatwieniem, no i przede wszystkim pomaga w tym, aby zachować odpowiedni porządek w dokumentacji. Liczę na to, że będziecie z oferty zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-03-2022, 21:57
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Bardzo ważne jest by usprawniać sobie pracę w gabinecie lekarskim i zdecydować się na rozwiązanie jakim jest aplikacja do umawiania wizyt . Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru i do tego na pewno wszystko ładnie bedziecie miec uporzadkowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-03-2022, 21:35
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 573
Domyślnie

Świetny jest dentysta w Wołominie Gold-Dent i jeśli szukacie w tej okolicy stomatologa to polecam umówić się na wizytę. W tej lecznicy stomatologicznej dostępne są usługi z zakresu stomatologii, ortodoncji, chirurgii, a także protetyki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-04-2022, 18:36
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Jeśli już mowa o innych miastach to ja wam mogę doradzić świetny gabinet dentystyczny z Piaseczna – Dentologię. Nie dość, że mają świetnych dentystów, leczą dobrze to jeszcze z cenami nie przesadzają, same zobaczcie cennik: https://dentologia.pl/cennik/ W każdym razie ja uważam, że ceny są bardzo rozsądne no i kolejnym plusem jest fakt, że nigdy nie czekam tam długo na umówienie wizyty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-04-2022, 21:28
kjersti kjersti is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 1
Domyślnie

Popytaj o dobrego dentystę wśród swoich bliższych i dalszych znajomych. Ja tak znalazłam.


----------------------------------------------
Porady dla firm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-12-2022, 10:41
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Jeśli szukasz dobrego protetyka to polecam zajrzeć tutaj https://kuzminscystomatologia.pl/oferta/protetyka/ Oferta tego gabinetu stomatologicznego jest bardzo szeroka i cieszą się zaufaniem pacjentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-12-2022, 11:41
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 454
Domyślnie

Planując leczenie zębów, stomatolog powinien zacząć wizytę od rozmowy z pacjentem, zbierając wywiad potwierdzony badaniem przedmiotowym. Na tym etapie konieczne jest wykonanie radiowizjografii, a w uzasadnionych przypadkach tomografii komputerowej . Co pozwoli uzyskać dokładniejszy obraz stanu zdrowia pacjenta . Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem https://frankowski.pl/specjalizacje/...radiologiczna/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.