kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 08-07-2019, 11:08
Rukola Rukola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 107
Domyślnie

@szine, to zależy, skąd się bierze ból kręgosłupa Jasne, że w jakiś sposób pomogą. Pytanie też, czy masz na myśli masaże u fizjoterapeuty (połączone z ćwiczeniami), czy jednak coś typu fotel masujący. Te drugie też nie są takie same wszystkie. Zerknij chociażby na porównanie foteli Bello 2 i Piccolo - już tu widać ogromne różnice w możliwościach. Ale ponawiam - najpierw diagnoza, potem działania!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 16-07-2019, 13:47
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeżeli cierpicie na bóle kręgosłupa, to według mnie, to najwyższy czas aby udać się do lekarza. Myslę, że neurolog sprawdzi sie do tego idealnie. Warto poszukać kogoś odpowiedniego w internecie, tam jest najwięcej profesjonalistów w różnych dziedzinach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 09-08-2019, 11:33
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

U mnie niestety praca spowodowała problemy z kręgosłupem, pracuje fizycznie dlatego co jakiś mnie coś pobolewa. Wcześniej starałam się ćwiczyć, ale z czasem i tak ten ból stawał się coraz bardziej uprzykrzający życie. Wyczytałam w jakim serwisie że kobiecie która miała podobne problemy pomogła magnetoterapia. Dlatego i ja postanowiłam zakupić sobie Biomag czyli urządzenie do tego typu terapii i czekam teraz na moje efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 23-09-2019, 20:22
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

A wiecie co mi pomogło? akupunktura łódź Tak, wiem, brzmi groźnie, ale naprawdę nie ma się czego bać. Chodziłam na zabiegi (w sumie pięć) do kliniki w Łodzi. Mają fajne, holistyczne podejście do zdrowia pacjenta i bardzo sobie coś takiego cenię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 30-09-2019, 15:59
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

O magnetoterapii czytałam,ale to też nie jest pewna metoda. Najlepiej byłoby się udać do ortopedy i osobiście mogę polecić ten szpital https://kregoslup.carolina.pl/operacje/ , gdzie jest dostęp do najlepszych lekarzy, nowoczesnego sprzętu i nowoczesnych zabiegów operacyjnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 30-09-2019, 18:11
rose1982 rose1982 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 15
Domyślnie

W bólach kręgosłupa niezbędna jest dobra rehabilitacja, która będzie poprowadzona pod okiem wyspecjalizowanego rehabilitanta. Polecam takie miejsce w Krakowie Reha Expert, które w razie konieczności świadczy swoje usługi również w domu u pacjenta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 30-09-2019, 20:35
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Nic dodać, nic ująć. Dobra rehabilitacja to podstawa. Odpowiednie metody leczenia jakie oferuje centrum rehabilitacji https://www.mf-fizjoterapia.pl przywrócą wam komfort życia, zaniknie ból i poprawi się wasze samopoczucie. Powrócicie z biegiem czasu do formy i będziecie mogli cieszyć się w stu procentach życiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 11-10-2019, 09:13
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 386
Domyślnie

Niestety obecnie bardzo dużo osób ma problemy z bolącym kręgosłupem. Przyczyn może być naprawdę wiele ale chyba najczęściej taki ból spowodowany jest długotrwałym siedzeniem (np jak ktoś ma pracę siedzącą) a także małą ilością ruchu. Leczenie bólu kręgosłupa wykonuje się na rozmaite sposoby. Można w domu regularnie wykonywać ćwiczenia wzmacniające kręgosłup a także zdecydować się na elektroterapię, magnetoterapię, ultradźwięki i inne zabiegi wykonywane w gabinetach rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 30-10-2019, 22:11
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Żadnego bólu nie można lekceważyć. Jeżeli chodzi o ból kręgosłupa to polecam udać się do Rex Medica Sport w Warszawie na ul. Prostej. Mają tam dobrych lekarzy i też cały sprzęt diagnostyczny na miejscu. Można u nich wykonać badanie rezonansem, rtg czy usg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 31-10-2019, 11:39
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Moim zdaniem tylko pomoże Ci dobry ortopeda Warszawa który zdiagnozuje wszystko i powie jakie badania należy zrobić. Tutaj nikt Ci profesjonalnie nie doradzi.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.