kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-02-2017, 08:51
jolasia45 jolasia45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 1
Domyślnie Promocje i zakupy?

Czy kupujecie produkty albo ubrania z promocji? Bo ja przyznam, że lubię obserwować różne promocje i kupować, jeżeli coś mi jest potrzebne. Ostatnio robiłam wyprawkę dla mojego maluszka i korzystałam z praktycznych porad, które znalazłam na tej stronie: http://zakupowyszal.pl/dzieci/wypraw...kupic/aqs_qmvv . Jest tam wszystko o promocjach i okazjach. Zajrzyjcie sobie, bo warto. A Wy, co ostatnio kupiłyście sobie z promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-02-2017, 15:29
anghasz anghasz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 38
Domyślnie

Trzeba przyznać, że to niezwykle interesujący temat. Co kupiłyście na promocji. Ja wczoraj kupiłam dwie kostki masła w cenie jednej i makaron w zniżkowej cenie. Taka okazja!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-02-2017, 19:45
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Śmiejesz się, ale przecież takich zakupów robimy najwięcej w ciągu miesiąca Ja zawsze staram się korzystać z ofert promocyjnych bo lubię rozsądnie wydawać pieniądze i mieć nad nimi kontrolę dlatego zakupy zaczynam jeszcze w domu od odwiedzin tej strony https://www.ceneolokalnie.pl/gazetki...017-02-26/6025
Mam wszystkie promocje w jednym miejscu, mogę rozsądnie przygotować listę zakupów i skorzystać właśnie z takich okazji o jakich pisałaś Spróbuj tak kiedyś zrobić swoje zakupy a zobaczysz, że po pierwsze kupisz tylko to co zaplanowałaś to jeszcze sporo zaoszczędziłaś. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-02-2017, 20:42
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Ja raczej nie robię żadnych list. Kupuję to, co jest mi w danym momencie potrzebne. Faktycznie przeglądam kilka stron i wybieram tą najlepszą ofertę, tak było też w przypadku kamizelki odblaskowej. Ta ze strony http://www.refloactive.com/kamizelki...-dla-doroslych okazała się być najatrakcyjniejsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-03-2017, 19:13
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Ja kupuje często rzeczy przez internet. Lubię oryginalne ciuchy i modne marki, dlatego też moim ulubionym sklepem jest Mohito Na co dzień w pracy wymaga się ode mnie wizytowego stroju a spotkania z kontrahentami i klientami zobowiązują mnie do częstej zmiany garderoby. Jest to dość kosztowne dlatego też szukam zawsze promocji, albo korzystam z kuponów rabatowych i kodów, które można zrealizować za pośrednictwem https://www.qpony.pl/mohito Jestem w pełni usatysfakcjonowana bo oprócz zniżek na moje ulubione marki można znaleźć wszystkie aktualne promocje np. do centrum handlowych czy innych sieciówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-03-2017, 21:07
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie Suplementacja

Witajcie !Podzielę się z Wami stronką ... Jeśli szukacie produktów sportowych , odżywek wysokiej jakości lub innych produktów z suplementacji to Świetne produkty sportowe bardzo dobrej jakości w naprawdę baardzo dobrych cenach znajdziecie w sklepie ODŻYWKI ACTIVLAB
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-03-2017, 00:14
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie

W lutym było tyle wyprzedaży, że aż żal nie robić zakupów Do tej pory schodzą różne przesyłki kurierskie ze sklepów z ubraniami :P Jeszcze w niektórych sklepach są promocje, trzeba obserwować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-03-2017, 11:52
kinga1nowak kinga1nowak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 5
Domyślnie

na dzień kobiet są super promocje, warto się rozglądać i przeszukiwać różne strony internetowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-03-2017, 15:23
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Teraz w drogeriach są promocje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-06-2017, 07:54
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Weź sobie jeszcze zerknij na stronę http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/ka...i-i-mlodziezy/ bo widziałam, że był już temat kamizelek. Nie wiem czy cenowo podobnie, ale czasami dobrze zobaczyć kilka miejsc i wybrać lepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.