kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-05-2015, 11:18
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

ja często kupuje ciuchy online i jeszcze mi się nie zdarzyło żebym nie byla zadowolona. są tabele rozmiarów na stronach, sa wizualizacje, są zdjęcia samych ciuchów, na modelkach, z różnych perspektyw itd, więc cięzko jest tak na prawdę kupić coś zle. albo ja mam szczescie i trafiam na fajne sklepy zobaczcie sobie taki nowy sklep tutaj http://sibysi.pl/pl . chyba dopiero się rozkręcają, ale dobrze im wróże. mistrzowskie są te koszulki z tatuażami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 08-11-2016, 06:04
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja zawsze dokładnie sprawdzam wymiary i tylko raz zdarzyło mi się, że musiałam odesłać zamówienie. Sukienki weselne możesz zobaczyć na serwisie Domodi.pl, tam jest ich naprawdę spory wybór. Na pewno znajdziesz coś w idealnym dla siebie rozmiarze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-11-2016, 08:55
Zadziornix Zadziornix is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 132
Domyślnie

No właśnie, trzeba próbować, a w razie czego odesłać. Warto szukać w internecie, bo jest duży wybór i można zaoszczędzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-12-2016, 12:51
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Dzisiaj to w internecie można znaleźć bardzo fajne i modne sukienki. praktycznie wszystkie rodzaje sukienek można znaleźć online. Polecam do poczytania artykuł na http://toczytam.pl/jak-wybierac-suki...oby-puszystej/ z którego zaczerpniecie kilka praktycznych porad z tym związanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 20-12-2016, 13:31
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja często korzystam z takich porad. Przynajmniej wiem, czym kierować się w przy wyborze ubrań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-12-2016, 08:45
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

Mi jakiś czas temu wpadła w oko oferta tego sklepu: https://www.selfieroom.pl/ - pełen profesjonalizm oraz fachowe doradztwo Mają ładne ubrania i każdy znajdzie coś w swoim stylu, zatem warto zapoznać się bliżej z ofertą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-02-2017, 15:26
przykrość przykrość is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 4
Domyślnie

Dobre sklepy internetowe mają opcję dokonywania dowolnej ilości zwrotów bez ponoszenia dodatkowych kosztów - tylko oczywiście wcześniej trzeba zapłacić, więc to taka przymierzalnia, tylko za kasę : ) Ja sobie właśnie chcę sprawdź cenę na baskinka i może zamówić ze dwie, bo promocje mogą przepaść : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 28-02-2017, 18:33
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Witam wszystkich bardzo serdecznie. A czy możecie może polecić mi jakiś sklep internetowy w którym jest szansa wykorzystać rabaty ? Troszkę szukałam co nie co i udało mi się znaleźć https://blip.pl/orsay/ Fajnie że w orsay jest taka możliwość. Na pewno chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat. Dajcie znać w komentarzach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-12-2017, 00:37
CocoPeru CocoPeru is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

Dla mnie najlepsza sukienka dla świadkowej dostępna jest pod tym linkiem. Sukienki zamawiam tylko i wyłącznie tam i za każdym razem jestem tak samo zadowolona. Zdarzyło mi się zamówić zbyt duży rozmiar i nawet z wymianą nie było najmniejszego problemu. Sklep na 6
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-04-2018, 12:08
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

na Aeterie mają fajne propozycje sukienek, które podkreślą Twoją kobiecość i dodadzą stylu i szyku. Nie trać czas po chodzeniu po galeriach czy jakiś sklepikach. Teraz zakupy robi się w sieci
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.