kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 15-09-2015, 00:00
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Mało kto myśli o tym, że wybierając kierunek studiów, później trzeba będzie napisać na ten temat pracę licencjacką i magisterską. Często to jest najtrudniejszy etap całego studiowania.
Z tego co zauważyłam, coraz więcej osób korzysta z pomocy takich specjalistów, jak np. http://e-pomocdyplomowa.pl
Nie wiem jak daleko sięga ta pomoc, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś wybitnie nie ma talentu do przelewania myśli na papier, to może nawet i lepiej, że ktoś mu w tym pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-09-2015, 17:23
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

moja młodsza siostra jest teraz w maturalnej klasie i stoi przed wyborem na jakie iść studia. Siostra uczy się w klasie humanistycznej i dość intensywnie zastanawia się nad wyborem kierunku Prawo w Biznesie - http://www.wsb.pl/wroclaw/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/prawo-w-biznesie
Tłumacze sobie że to jej życie i to ona podejmuje decyzje co chce studiować. W necie pytałam wiele pozytywnych opinii na temat WSB więc może nie jest to do końca zły wybór. Z ich strony wynika, że studia przygotowują do pracy w komórkach prawno-menedżerskich w przedsiębiorstwach oraz w instytucjach państwowych i samorządowych. Przekazywana jest wiedza z różnych dziedzin prawa a w szczególności prawa gospodarczego.
Po skończeniu licencjatu zawsze będzie mogła zrobić studia uzupełniające już na innej uczelni. Czy ktoś z Was studiował na tym kierunku i może podzielić się wrażeniami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-09-2015, 18:26
monika_monkal81's Avatar
monika_monkal81 monika_monkal81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

monia masz rację wybór studiów należy do Twojej siostry, ale w wieku osiemnastu czy dziewiętnastu lat jeszcze nie za bardzo wie czego się chce od życia przy najmniej ja tak miałam co do samego kierunku prawo w biznesie to sądzę, że może od być bardzo przydatny i przyszłościowy, bo jak wiadomo w naszym kraju prawo jest bardzo skomplikowane i każda pomoc prawna jest bardzo potrzebna jednak mogą to być ciężkie studia, szczególnie pod względem nauki wszystkich kodeksów trzymam kciuki za Twoją siostrę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 29-09-2015, 19:21
Ania82's Avatar
Ania82 Ania82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał żanetka
Wybierałyście same czy ktoś Wam pomagał wybrać studia??
Ja kierunek studiów wybrałam sama, kierowałam się tylko i wyłącznie swoimi zainteresowaniami . Zdecydowałam się na studia zaoczne i uważam, że była to jedna z lepszych decyzji. Dzięki temu miałam pieniądze i na swoje utrzymanie i na studia, a jednocześnie zdobywałam swoje pierwsze doświadczenia zawodowe. Ten czas oceniam bardzo dobrze, studia skończyłam już kilka lat temu, ale to nie koniec, bo teraz zaczynam studia podyplomowe na UTH w Warszawie, wybrałam specjalność Zarządzanie zasobami ludzkimi i powiem szczerze, że bardzo się cieszę wracając na studia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 29-09-2015, 21:14
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Nie chce mi się wierzyć jak można było kiedyś kończyć studia bez pomocy w Internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 02-10-2015, 10:48
virt104495 virt104495 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej jeśli dziecko samo wybiera ewentualnie można mu coś zasugerować, ale jeśli wybierze samo, to jest gwarancja, że nie będzie w przyszłości mieć żalu do rodziców że musi robić to co oni chcieli
__________________
Najepsze tarasy kompozytowe
Polecam - Nauka jazdy Tarnów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-08-2016, 18:45
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

najważniejsze żeby studia były związane z zainteresowaniami, ja wybrałam turystyke i rekreację na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, jeste już teraz na 4 roku, idzie mi dobrze, zajęcia są mega ciekawe, myślę że dobrze wybrałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 12-08-2016, 15:17
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

Jeśli zależy Wam na dalszym dokształcaniu, to może powinniście sprawdzić sobie te podyplomowe studia historyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-08-2016, 11:16
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Ja kończę teraz kierunek inżynierski i będę pisać pracę dyplomową. Dzięki pomocy Pisanie.co http://pisanie.co/lubelskie/lublin/ mam już kilka fajnych materiałów i będzie mi łatwiej zacząć. Jeśli ktoś potrzebuje takiej pomocy to polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 04-05-2017, 13:11
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

Sądzę, że teraz przyszłościowe są kierunki związane z biznesem, takie jak studia podyplomowe w Krakowie z zakresu zarządzania projektami http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl...nie-projektami. Uczą tam praktycznie, a absolwenci mogą szybko znaleźć pracę w wielu przedsiębiorstwach. Fajna opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.