kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-03-2017, 12:17
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie Wyjazd wielkanocny

Wielkanoc tuż tuż. Chcesz Święta spędzić wyjątkowo i naprawdę wypocząć? Masz dość stania w kuchni i przygotowywania świątecznych potraw?
Oto coś dla Ciebie i Twoich bliskich http://windsorhotel.pl/wielkanoc-w-hotelu-windsor
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-03-2017, 11:43
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

my nigdzie nie planujemy wyjeżdżać tylko do rodziny i tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-03-2017, 11:24
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Podczas wolnych weekendów czy majówek, lubię spędzać czas ze znajomymi. Natomiast dni świąteczne rezerwuję dla swojej rodziny. Za kilka tygodni nadejdą święta i zastanawiam się, czy nie zdecydować się na wielkanoc w hotelu http://palacdomaniowski.pl/wielkanoc-w-hotelu/ .
Moim zdaniem byłby to piękny prezent od zajączka wielkanocnego dla mnie jak i mojego męża. Pałac Domaniowski posiada w swojej ofercie rzygotowanie koszyków wielkanocnych oraz uroczyste śniadanie. Oprócz tego goście mogą zrelaksować się podczas korzystania z sauny czy zabiegów relaksacyjnych. Dla osób, które zdecydują się na przedłużenie pobytu bądź też będą chciały skorzystać z dodatkowych zabiegów SPA, przewidziano tam bardzo atrakcyjne rabaty. Myślę więc, że skuszę się na tą opcję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-03-2017, 10:40
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Gdybym miała wyjechać z pewnością wybrałabym góry, tym bardziej, że domki Istebna to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi - w takim miejscu można nie tylko wypocząć, ale także skorzystać z wielu atrakcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-03-2017, 11:59
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Wielkanoc w górach to świetna sprawa, też bym bardzo chciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-03-2017, 12:25
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja w tym roku wybieram się do rodziny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-03-2017, 11:07
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

u mnie Wielkanoc będzie przebiegać standardowo, u rodziny. Żadnych większych eskapad nie planuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-03-2017, 11:25
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie

A ja planuję w tym roku spędzić pierwszy raz Wielkanoc poza domem. Co rok to samo, szykowanie tygodniowe, człowiek wraca z pracy zmęczony i potem do kuchni gna szykować potrawy. Nie wyjeżdżamy z Polski, więc tradycje wszystkie zostaną zachowane łącznie z Rezurekcją . Wybraliśmy już nawet pensjonat w Bieszczadach, pomógł mi ten artykuł - https://blip.pl/przeglad-najciekawsz...d-wielkanocny/. Już nie mogę się doczekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-03-2017, 13:44
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Brałaś pod uwagę wyjazd w góry ? Sadzę, że ciekawym miejscem na taki wyjazd jest Hotel Harnaś w Bukowinie Tatrzańskiej. Mają tam teraz specjalną ofertę wielkanocną. Możesz skorzystac z term czy z zajęć sportowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-04-2017, 11:25
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Powiem Wam szczerze, że mnie od dłuższego czasu marzy się jakiś Wielkanocny wyjazd. Najchętniej postawiłabym na jakiś fajny hotel w centrum miasta i Kraków wydaje mi się tutaj odpowiednią opcją. Z resztą mogłabym tam zanocować oczywiście wspólnie z moją rodziną w http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html . Jest on położony u podnóża Wawelu, w związku z czym do najbliższych atrakcji w mieście nie byłoby daleko
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.