kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 09-02-2021, 11:24
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

No dla mnie niewątpliwie numerem jeden jest firma Drutex. Moim rodzice w swoim domu mieli okna od nich i my rownież podczas budowy decydujemy się na tą firmę, ponieważ to sprawdzona jakość, dobre ceny i możliwość dopasowania całej oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 09-02-2021, 14:54
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 337
Domyślnie

Co do okien to dobrze się zastanówcie przed zamówieniem jakie chcecie, ja osobiście polecał bym wam pcv bo są najtańsze a przy tym energooszczędne. Tutaj https://okna.waw.pl/ zobaczcie jaką ofertę ma teraz ten producent bo z tego co wiem mają fajne okna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 09-02-2021, 19:43
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Nam zależało na oknach energooszczędnych. Wszyscy nam mówili, że faktycznie robią robotę. Spradziliśmy u 3 producentów ofertę na okna PVC. Najlepsi według nas pod względem stosunku ceny do jakości była firma Oknoplast - model okien winergetic premium. Znaleźliśmy przez ich stronę salony sprzedażowe tego producenta u nas wKrakowie i poszliśmy do tego, do którego mieliśmy najbliżej. Nie czekaliśmy długo na realizację. Powiem wam, że ta energooszczędność faktycznie jest bardzo zauważalna i sam fakt, że okna są wizualnie też ładne utwierdziło nas w przekonaniu, że wybór był dobry. Mega polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 13-03-2021, 12:34
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał urina
Nam zależało na oknach energooszczędnych. Wszyscy nam mówili, że faktycznie robią robotę. Spradziliśmy u 3 producentów ofertę na okna PVC. Najlepsi według nas pod względem stosunku ceny do jakości była firma Oknoplast - model okien winergetic premium. Znaleźliśmy przez ich stronę salony sprzedażowe tego producenta u nas wKrakowie i poszliśmy do tego, do którego mieliśmy najbliżej. Nie czekaliśmy długo na realizację. Powiem wam, że ta energooszczędność faktycznie jest bardzo zauważalna i sam fakt, że okna są wizualnie też ładne utwierdziło nas w przekonaniu, że wybór był dobry. Mega polecam.
Potwierdzam producent warty polecenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 17-03-2021, 08:43
KasiaRed's Avatar
KasiaRed KasiaRed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 239
Domyślnie

To jest naprawdę wspaniała sprawa. To forum. Można tutaj poznać wiele, ciekawych kobiet!!!
____________________________
PraceMagisterskiePoznan.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 17-03-2021, 15:31
Demolizz Demolizz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 92
Domyślnie

Poza oknami, jeżeli Was interesują także zakupy rolet albo moskitier to polecam ten sklep z roletami - Lestore.
Duży wybór, różnorodnych rolet (rzymskie, plisowane, wolnowiszące, itp.), możliwość zamówienia także na wymiar, oraz w różnorodnych kolorach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 08-04-2021, 10:16
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Na pewno szukając dobrej jakości stolarki okiennej w Poznaniu warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Domega w przypadku której będziecie mogli liczyć na dobrą jakość, parametry i jednocześnie terminowość przeprowadzonych realizacji zarówno jeżeli chodzi o zamówienie oraz wykonanie montażu. Mam nadzieję, że także podejmiecie racjonalną decyzję zakupową i oby efekt końcowy był w pełni zadowalający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 28-02-2022, 14:03
joanana joanana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 244
Domyślnie

Do okien też bardzo przydatne mogą się okazać uszczelki. Czasem trudno jest wybrać jakieś dobrej jakości, ale ja na przykład ostatnio trafiłam na takie - https://linynametry.pl/pol_m_Dom-i-O...CIAG-4495.html, bardzo dobrze się spisują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 04-03-2022, 08:22
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Będąc przede wszystkim na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości okien, jak i drzwi to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna z Warszawy. Przede wszystkim zawsze profesjonalne podejście do klienta, jakość i co również ważne wykonanie montażu bez jakichkolwiek problemów. Mam nadzieję, że również u Was całą współpraca i realizacja pójdą pomyślnie. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 14-03-2022, 08:24
denix denix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 10
Domyślnie

W takim razie ja mam do Was pytanie odnośnie oferty https://roletimo.pl/zaluzje-bialystok.php sprawdzałem jak to wygląda od strony ceny i w porównaniu do konkurencji to naprawdę się opłaca tylko jak jest z jakoscią? Jest u nas na forum ktos, kto robil u nich zamówienie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.