kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 06-10-2017, 13:35
ksancia's Avatar
ksancia ksancia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Poznań
Posty: 77
Domyślnie

Ja ostatnio kupiłam puder matujący ze strony https://kbarth.pl/product-pol-171-Pu...-art-5705.html i jestem mega zachwycona. Żaden inny tak dobrze nie matował mi skóry, poza tym ma bardzo przyjemne drobinki, które idealnie wtapiają się w skórę mojej twarzy. Idealny na zakończenie całego makijażu, polecam )))
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 10-10-2017, 11:00
rycząca40 rycząca40 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 30
Domyślnie

na co dzień korzystam z theo marvee. To francukise kosmetyki, w polsce dostępne przez internet np tu: https://sklep.aphrodite.pl/102-theo-marvee.
Z racji wieku no niestety kosmetyki muszę mieć porządne a nie krem za 10 zł i zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 23-10-2017, 09:57
villanelle villanelle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 3
Domyślnie

Też wcześniej nie używałam wielu kosmetyków, a makijaż robię tak jak Miley tylko na jakieś okazje. Po 30-stce zaczęłam bardziej rozsądnie dobierać kosmetyki. Wyrzuciłam wszystko co ma SLS i skórą od razu wyraźni się poprawiła. Od tamtego czasu kupuję wyłącznie kosmetyki naturalne analizując składy, tak żeby były jak najbardziej przesycone pielęgnującymi substancjami. Staram się też unikać alkoholu w składzie, choć ten często jest naturalnym konserwantem to często mnie przesusza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 23-10-2017, 15:37
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Na co dzień najważniejszy jest dla mnie puder matujący. Aktualnie używam pudru transparentnego Tokyo z Bikora i sprawdza się super Poza tym delikatnie podkreślam rzęsy i jestem gotowa do wyjścia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 24-10-2017, 07:29
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja często rano jestem nie przytomna i wklepywanie tych wszystkich kremów odzywek, pudrów zajmuje masę czasu. Ale ostatnio dotarłam do ciekawego bloga a w nim taka rada dla kobiet http://nianio.com.pl/moj-2-minutowy-...-foreo-luna-2/ Dzięki tej szczoteczce dbanie o twarz jest prostsze, efektywniejsze i co ważne można zrezygnować z wielu kosmetyków. Oczyszcza cere, masuje, wygładza zmarszczki. Jest po prostu super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 28-10-2017, 14:59
Wixon Wixon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 3
Domyślnie

U mnie na co dzień delikatnie- krem bb i puder. Używam Tokyo z Bikora, który ładne matowi maskuje niedoskonałości ale nie zostawia maski. Do tego tusz i pomadka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 29-10-2017, 17:15
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Bardzo fajną opcją jest makijaż permanentny. Nie ma czego się bać. Sama byłam na początku trochę przerażona ale było ok. Sam zabieg nie boli, metoda Biotek jest bardzo delikatna. Robiłam kreski na powiekach u Pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie, dostałam 20% rabatu i korektę w cenie. Generalnie bardzo fajna sprawa te kreski
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 30-10-2017, 16:14
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Dobre jakościowo kosmetyki wcale nie muszą być drogie. Dobrym przykładem jest marka http://goldenrose.pl/ , a wiem co mówię, bo sama korzystam. Lubię ich tusze do rzęs np. Smokey Lashes . Szybko schną, nie zostawiają grudek, a dobrze podkręcaja. U mnie na oku super leżą. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 19-11-2017, 10:00
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Uwielbiam wracać do Vici Clinic w Krakowie, gdzie makijaż permanentny wykonuje Pan Krzysztof. Jestem bardzo zadowolona z jego usług - jest przemiły i ma bardzo profesjonalne podejście. Kolor w kreskach trzyma się przepięknie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 27-11-2017, 20:47
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

U mnie przede wszystkim w ruch idzie delikatna pianka do mycia twarzy, tonik oraz odpowiedni krem do twarzy. Ostatnio zaczęłam szukać kosmetyków do pielęgnacji cery przesuszonej i znalazłam takie serum - http://medikan.pl/home/57-dermomedic...-b5-serum.html. Skład wygląda bardzo zachęcająco bo przede wszystkim zawiera kwas hialuronowy oraz prowitaminy. Do tego z tym kodem - MEDIKANB5 można zakupić serum po niższej cenie. Używałyście go może? Jakie jest Wasze zdanie na jego temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.