kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 18-02-2021, 20:29
Formatka Formatka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Siatka leśna jest najtańsza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-02-2021, 21:42
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Która firma?
___
Poczytalnia.eu – Księgarnia online
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-03-2021, 14:23
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Ogrodzenie ważna sprawa, trzeba jak najszybciej się tym zainteresować. Jeżeli zależy wam na prywatności to także możecie i swoje ogrodzenie podrasować. Zobaczcie sobie tak może propozycje od https://symar.pl/ Znajdziecie tu między innymi siatki cieniujące, a także i wiele innych rodzajów siatek, także te wykorzystywane w ogrodnictwie. Mnie bardzo przydały się siatki na drzewa, krzewy i na winorośl, zabezpieczają owoce przed wygłodniałymi ptakami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 08-04-2021, 08:58
allie.bergnaum allie.bergnaum is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

Zastanawiam się nad wykorzystaniem w ogrodzie siatki ogrodzeniowej zgrzewanej. Widziałam, że dostępnych jest wiele rozmiarów oczek i możliwych wysokości, dzięki czemu można łatwo wybrać siatkę dopasowaną do naszych potrzeb. Może być ona wykonana w wersji ocynkowanej, co umożliwia pomalowanie jej na wybrany kolor.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 20-04-2021, 00:02
krysinski Mężczyzna krysinski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 22
Domyślnie

Siatka zgrzewana jest popularnym rozwiązaniem nie tylko do wygrodzeń ale również jako pełnoprawne ogrodzenie posesji, więc idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie ogrodu. Instalacja jest prosta, siatka jest sztywna więc sama w sobie ułatwia proces montażu. Dodatkowo wygląda bardzo elegancko i schludnie. Dobrze wykonana siatka i odpowiednio zabezpieczona przed korozją może posłużyć przez lata. Zerknij na model Pantanet Light:

Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-06-2021, 08:35
strosin.miguel's Avatar
strosin.miguel strosin.miguel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Miasto: Starachowice
Posty: 1
Domyślnie

Bardzo mi się podobają takie solidne ogrodzenia. Trafiłem na firmę, gdzie jest mnóstwo materiałów różnego typu, które nadają się do takich prac. Warto korzystać z usług rzetelnych firm. Moim zamiarem jest, by takie ogrodzenie służyło lata.
__________________
blacha z otworami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 21-06-2021, 09:14
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Ogrodzenie będzie miało na pewno bramę i furtkę, a to przecież wcale nie musi być przez nas otwierane fizycznie. Są przecież takie elementy jak napędy v2 poznań , które pozwolą nam przede wszystkim na wygodne korzystanie z tych elementów. Możecie się starać to założyć w domu, ale także i pod kątem firmowych miejsc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 25-06-2021, 06:47
monimm82 monimm82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 52
Domyślnie

Zależy też na czym wam będzie zależeć. Ja zwracałam uwagę na cenę, zależało mi na tym żeby jakoś dużo nie wydać na ogrodzenie, a działkę mam całkiem sporą. Znalazłam tak na stronie https://betto.pl/89-slupek-do-paneli...-ten-najlepszy sporo porad na temat wyboru ogrodzenia, te mi pomogły W tej firmie można znaleźć przeróżne ogrodzenia, tak więc jak jeszcze nie macie na to pomysłu to przynajmniej zerknijcie sobie po inspiracje - spokojnie coś znajdziecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-06-2021, 14:55
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

A tak przy okazji... Czy ktoś z was kojarzy również sklep https://euroogrod.com.pl/pol_m_Archi...owe-11137.html ? Pytam, ponieważ szukam wyposażenia do swojego ogrodu i wpadłam przypadkiem na nich. Póki co chciałabym zakupić tunele ogrodnicze, ponieważ chciałabym uprawiać warzywa i owowce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-06-2021, 21:09
ForGood ForGood is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ta siatka zgrzewana jest bardzo fajna
__________________
restauracja wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.